Wpis z mikrobloga

@WilecSrylec: za przeproszeniem, ale p--------z głupoty. Im więcej dobrych gier w świecie Star Wars tym lepiej. Ogólnie Arash z TvGry ocenił Fallen Order jako jedna z najlepszych gier Star Wars, same dobre opinie także wiem już co kupuje na święta.
  • Odpowiedz
@iksboks: @Gronbar: Ale ja nie mówię że gra jest zła, nawet przeciwnie (choć akurat star wars to nie moje klimaty), tylko że wydawca jest EA, które robi wszystko by jak najbardziej nie szanować graczy. Patrz fifa, battlefield, battlefront, anthem.
  • Odpowiedz
@iksboks: oceniasz grę na super świetną, gdzie j----y padawan jest połączeniem pełnych potencjału: Galena Marka, Anakina Skywalkera, Kylo Rena, Jadena Korra i Yody? XDD nie bądź k---a śmieszny.
Widziałem trailer i pomyślałem, że będzie do gra o padawanie, który jest... realny? Nie jest przegięty, ot nieźle sobie radzi z telekinezą i ma jakiś potencjał Mocy. Z resztą, trailer pokazywał, że gość jest raczej byłym padawanem. A jak zobaczyłem gejmpleje, to
  • Odpowiedz
@WilecSrylec Zampella sobie na to nie pozwoli. Wydaje mi się, że jest to jedno z najlepiej zgranych zespołów. O czym zresztą świadczy ekipa, która trzyma się razem od pierwszego CoDa.
  • Odpowiedz