Wpis z mikrobloga

@Zajf: nie, z logicznego punktu widzenia nie jest to żaden dowód na co o tym mówisz. Jest to takim samym dowodem na to, że rządy PO uwzięły się na MN i policja prowokowała zamieszki. Czy aby Wojtunik nie sugerował, że za podpaleniem budki stoi Sienkiewicz (na taśmach z bieńkowską)?

różni tacy na wypoku twierdzili że patriotausi być przeciw PO.


@Replica: olbrzymie uproszczenie

"Spokojnie" w Warszawie, bo nikt im nie przeszkadza
Czy aby Wojtunik nie sugerował, że za podpaleniem budki stoi Sienkiewicz (na taśmach z bieńkowską)?


@malinq: Nie. Wojtunik miał pretensje do Sienkiewicza, że zmienił trasę marszu i to przez niego nacjonaliści przechodzili koło ambasady rosyjskiej. To, że propaganda wykorzystała to jak wykorzystała, to inna sprawa.

No faktycznie, spożywanie alkoholu podczas masowego zgromadzenia to skandal i zbrodnia xD


@malinq: Nie jest to "skandal i zbrodnia", ale jest to przeciw przepisom. Podobno
@Andreth: no dobra, faktycznie poleciala petarda kilka metrów od jakiejś grubszej kobiety (nie wiem czy o tę konkretną sytuację Ci chodziło, bo przyznam, że trochę szkoda mi 6 minut, i przeklikiwałem, mogłaś wskazać o który konkretnie fragment Ci chodzi) no i zdecydowanie "rzucanie petardami w kogo popadnie" to wyolbrzymienie.

Nie jest to "skandal i zbrodnia", ale jest to przeciw przepisom. Podobno wszyscy są równi wobec prawa? (Z wyjątkiem kibolskich świętych krów,