Wpis z mikrobloga

Ale mam #!$%@? zagwozdkę. Chciałbym grać głównie graczami, których lubię albo którzy są sympatyczni/charakterystyczni. Teraz muszę wybrać dwóch z nich na CM. Musi być Dinho, nie ma #!$%@? że nie - z sentymentu. Co do drugiego, serce jest za Pogbą, rozum za Firmino - i co tu #!$%@? zrobić ( ͡º ͜ʖ͡º) jakbym miał więcej coinsów w zapasie to wziąłbym Zidane 94 w miejsc Pogby i byłoby git, ale teraz #!$%@? wie którego wybrać ¯\_(ツ)_/¯
#fut
chauvinist - Ale mam #!$%@? zagwozdkę. Chciałbym grać głównie graczami, których lubię...

źródło: comment_XIiecaL3T2IXAewvzMOKqFfNYqSWLiC5.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@sasiad-dziki: panie wiesz ze ifem Firminio można już całkiem śmiało grać do końca gry.. POGBĄ nie grałem ale widziałem jak moi przeciwnicy grali i prócz tego że POGBĄ ma 5gw sztuczek to nic nie pokazuje specjalnego. Ja Firminio na formacji 4-1-2-1-2 na SPO zostawiam już do końca gry. Jest wszędzie a lekko cofniety za napastników to poezja
  • Odpowiedz
zbierałem coinsy przez ponad msc na Ronaldinho i wytrzymałem tylko 2 tyg, głównie z powodu wspomnień z dzieciństwa. Niestety nie warto kupować go a przynajmniej jego wersji 89. Zmieniłem go na Henrego i to samo. Teraz mam Kake i gra wyglada zupełnie inaczej. Polecam zecydowanie jeśli chcesz mieć jakaś ikone z dzieciństwa.
  • Odpowiedz