Wpis z mikrobloga

A ja przyznam. Mnie piecze moja lewacka dupa jak myślę o MN. Ale nie chodzi o te wyniki jakie tam kto ma wykształcenie i ile zarabia. Chodzi o to że dominującą formą świętowania tego święta stał się marsz którego głównym motywem jest darcie się komu nie wolno być Polakiem.
Jesteś socjalistą? Nie jesteś Polakiem.
Jesteś homoseksualistą? To spoko ale nie możesz być uczciwym homoseksualistą który nie ukrywa swojej orientacji bo w takim wypadku to "promocja ideologii LPG" i nie jesteś Polakiem.
Jesteś ateistą? Spoko. Ale kolego, jak to nie uważasz że Kościół powinien być świętą krową z całkowitym monopolem na moralność i podważasz katolicką moralność? Nie jesteś Polakiem. A jak chcesz świeckiego państw to jesteś bolszewikiem, a o tym że tacy powinni wisieć zamiast liści też nie omieszkają człowiekowi powiedzieć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Naprawdę, to bardzo miłe coś takiego słyszeć w ramach narodowego święta które powinno jednoczyć nasz naród.
Zupełnie nie mam pojęcia czemu ci podli lewacy nie lubią idei tego marszu.
#neuropa #4konserwy
  • 4
@KaloszSzatana: Środowiska nacjonalistyczne nie potrafią niczego świętować, radość jest oznaką słabości, zwłaszcza że czasy są trudne. Dlatego ich święta są jedynie manifestacją ich poglądów, a ich poglądy opierają o syndrom oblężonej twierdzy.

Wodzowie narodowców (wiadomo, jest to bardzo kolektywistyczna ideologia) muszą utrzymywać swojego wyznawcę w stanie permanentnego zagrożenia. Niemcy, Rosjanie, Ukraińcy, geje, genderowcy, ateiści, komuniści, muzułmanie, żydzi, lewacy, socjaliści, anarchiści, liberałowie - wszystkie te grupy knują przeciwko umiłowanemu narodowi. Jeśli nie
Wodzowie narodowców (wiadomo, jest to bardzo kolektywistyczna ideologia) muszą utrzymywać swojego wyznawcę w stanie permanentnego zagrożenia. Niemcy, Rosjanie, Ukraińcy, geje, genderowcy, ateiści, komuniści, muzułmanie, żydzi, lewacy, socjaliści, anarchiści, liberałowie - wszystkie te grupy knują przeciwko umiłowanemu narodowi. Jeśli nie zewrzemy szyków i nie damy odpór naszym wrogom, oni przyjdą i zniszczą nas cały świat.


@ajuto00: Nic dodać, nic ująć. Cała "narodowa" ideologia opiera się na dwóch filarach - własnej interpretacji "patriotyzmu"
@mnik1:
Odwieczna walka. Brzmi jak ewolucja. A zapomniałem, lewica nie wierzy w ewolucję, bo to implikuje istnienie różnic genetycznych wśród ludzkich populacji, czyli ras. A to z kolei nie zgadza się z dogmatem wiary w równość i determinizmem środowiskowym.