Wpis z mikrobloga

na pracuj.pl w tych formularzach mozesz sobie wpisac

a ja mam dostep


@borjaki: A mi twój szef powiedział że jesteś notorycznym kłamca i jutro jak przyjdziesz do roboty to będziesz wycierał monitory w biurze.

Tyle są twoje 'informacje' warte. XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@suqmadiq2ama: no i prawidłowo, tak trzeba, jest zapotrzebowanie na kogoś kto umie, to i powinna być kasa. A 7k na rękę można spokojnie przytulić, de facto siedząc na dupie i niewiele robiąc (za to dokładnie pilnując, co się robi).
  • Odpowiedz
  • 0
@Mzil okolice Gliwic dostaniesz 5.5k plus potem wszytko zależy jak masz jeszcze prawko na ciągnik i naczepy i nie pijesz to jesteś gość xd btw. Praca specyficzna czesem daleko od domu
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: Mam znajomego który od 18 roku życia robi na koparce. Drgania tak mu plecy rozwaliły że nie moze się schylać. Z pozoru łatwa i przyjemna praca, ale jak się pomyśli że trzeba usiedzieć np 8-10h w takich wstrząsach to już chyba wolał bym robić jako zwykły robol na budowie.
  • Odpowiedz
  • 2
Wszedłem tylko sprawdzić czy op jak zwykle będzie się kłócił o to, że robole to ogarnięci ludzie, a wykształceni #!$%@? mogą. Rację miałem polowicznie tylko.
  • Odpowiedz
@Fegelajn: @suqmadiq2ama: ja nie wiem do jakich wy patologicznych szkół chodziliście, że macie taką opinie o nauczycielach, albo mieliście taką kadrę "nauczycielską", u mnie zawsze było forsowanie szacunku do każdego, od fizola po dyrektora

Ale tak to jest jak się idzie do technikum w Koziej Wólce gdzie biorą każdego dzbana, który miał średnią co najmniej 2,2 xD

  • Odpowiedz