Wpis z mikrobloga

Elo, jak obiecałem krótka recenzja Garrinchy 92. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sprzedałem go XD

Moim zdaniem słabo się nim gra w formacji 4-1-2-1-2 (wąsko), przynajmniej ja nie potrafiłem nim tak grać xD. Na napadzie wolałem mieć kogoś lewonożnego i wróciłem do Messiego (którym notabene teraz mi się wspaniale gra) a na innych pozycjach miejsca dla niego nie znalazłem, bieganie nim na CM to marnowanie potencjału xD.

Ale sam Garrincha to bardzo dobra karta, jeżeli potrzebujesz kogoś na skrzydło (u mnie prawy CAM w formacji 4-2-3-1), tam o wiele lepiej mi się nim grało niż Messim. Bez problemu dobiegał do większości górnych piłek na dobieg gdzie Messim miałem wrażenie, że biegnie z murzynem na plecach. Potrafi się fajnie urwać obrońcom i wyjść do podania prostopadłego. Dużo kontr przez niego przeprowadziłem, gdzie leciał prawym skrzydłem i dośrodkowywał nisko w pole karne, 9/10 takich sytuacji to gol, bardzo dokładne wrzutki w pełnym biegu. Na minus jednak niska siła, czasami to było odczuwalne, jednak w tej fifie głównie trzeba wymieniać się podaniami i znaleźć lukę w obronie, a Garrincha ma bardzo dobre podania i nie wsadza swoich kumpli na minę/nie podaje do przeciwnika z dupy. Na plus także jego drybling, zwinność, no można się pobawić, dodatkowo dobre strzały, chociaż czasami zdarzyło się #!$%@?ć w prostej sytuacji, ale to chyba norma w tej grze.

Czy bym go wziął do składu? No #!$%@? to zależy xD. Jak srasz coinsami to warto nim pograć i sobie wyrobić własną opinie, jak liczysz, że ta karta kompletnie zmieni twoją grę to raczej tego nie zrobi xD. Prawie 1.6kk coinsów to dosyć dużo i już lepiej dołożyć te 400k i kupić duo z PSG, no ale jak już ich masz to weź sobie kup tego Garrinche, raczej się nie zawiedziesz, tym bardziej, że to ikona więc ze zgraniem nie ma problemów.

Porównanie z Messim:

Messi zajebisty na atak
Garrincha zajebisty na skrzydło

Warto dodać, że zwycięzca ostatniego turnieju dla prosów (#!$%@? wie jak to się nazywa) Tekkz grał Garrinchą na skrzydle w formacji 4-4-2, więc grywalny na pewno jest.

Jak ktoś ma jakieś pytania to pytać, nie umiem pisać takich recenzji ale na konkretne pytania odpowiem w miarę dokładnie. Pozdro

#fut
  • 5
@sasiad-dziki: Nie grałem i raczej nie planuje. Póki co nie zmieniam swojego ataku bo gra mi się bardzo dobrze. Ulepszam teraz swoją obronę i ładuje się w karty typu carlos alberto wiec prędzej na ten temat mogę się wypowiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)