Wpis z mikrobloga

Cześć, zaczynamy kolejny dzień wyprzedaży #1111aliexpress ( ͜͡ʖ ͡€)
Zaktualizowaliśmy dostępne kody na naszej stronie LINK
Przypominamy o kodach 20/50$ i 50/100$ o 21:00, to już ostatnia partia takich kodów ;)
Przypominamy również, że od dzisiaj zaczynają się OFERTY CZASOWE np Redmi 8 za 14.9$ ( ͜͡ʖ ͡€) #cebuladeals

Dodatkowo mamy dla was nowy kupon na okulary Veithdia, które kupicie już za 7$ (27zł) para. Wszystkie okulary mają filtr UV400, większość modeli również polaryzację(info zawsze jest w opisie). W połączeniu z kuponami select lub kuponami/kodami aliexpress można na prawdę świetne ceny osiągnąć. Teraz jest najlepszy moment na zakup okularów, taniej w ciągu roku już nie będzie.

LINK do strony wyprzedaży w oficjalnym sklepie

#aliexpress #1111aliexpress #veithdia #okulary #promocje #kodyrabatowe #okularyboners #alipaczkapoleca #chinskiecuda bez refa
Pobierz AliPaczka - Cześć, zaczynamy kolejny dzień wyprzedaży #1111aliexpress ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
Za...
źródło: comment_ya81ik2HV9quofiVhf3z4IcNkx3H8vBD.jpg
  • 34
@kamieniarz: Przykład dla Redmi 8 za 15 USD

Początek: 2019-11-13 05:00:00
Koniec: 2019-11-13 21:00:00

Czyli pomiędzy początkiem, a końcem może zmniejszyć się cena. Zmiana może być być o 12:32, 09:21 czy o 20:21
@AliPaczka: Pierwszy raz uczestniczę w tym wyścigu... Powiedz mi jak to wyglądało rok temu? Na drugi dzień też były kupony? Aktualnie działa 8$ i nie wiem czy ryzykować i czekać do wieczora kiedy to już może nie działać. 50$ pewnie nawet nie uda mi się użyć w koszyku dlatego liczę na te mniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AliPaczka: Te oferty czasowe to działają w ogóle? Bo teraz o 13 to widzę że weszła cena promocyjna na te pierdoły za centy ale np. smartwatch którego miało być 26 sztuk w promocji ceny nie zmienił a zamówień nabitych ma mniej niż miało go być w promocji xD
@AliPaczka: W koszyku odświeżałeś? Czy requestem? To łapanie itemków by było dużo prostsze gdyby wszystkie strony na aliexpress w jednej sesji się nie crashowały na raz i nie wymuszały restartu sesji