Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HaSSaN: właśnie też dla dziecka praktycznie pod sam YT ;) Macałem tablety w jakimś markecie i jednak było widać różnicę między 1280px a 1920px tym bardziej na dużej matrycy. Stronka fajna, na dole znalazłem kupon że ten mniejszy wychodzi za 255zł (-18€) ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@StanislawAniol: Jak pod YT to bierz ten za 250 spokojnie. Mój młody zaraz zacznie grać w lepsze gierki i chciałem, żeby jakiś Minecraft poszedł czy jakieś wyścigi więc trochę zależało mi na szybkości działania, na YT widziałem jak gość grał w PUBGa bez przycięć więc myślę, że będzie gitara.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HaSSaN: zamówiłem tego mniejszego, z przesyłką EU Priority Line wyszło 265zł. Szkoda mi nawet tej głupiej 100 więcej bo widzę jaką żywotność mają w jej rękach takie urządzenia (level 4). Potłukła już Lenovo 10" a ostatnio zdeptała moje stare Xiaomi co jej dałem do bajek... ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@StanislawAniol: O mój młody też lvl 4 no 4,5 dokładnie ale już zaczyna w Minecrafta grać, na razie tylko chodzi i ścina drzewa ale w takim tempie to za rok będzie robił elektronikę z redstone xD
  • Odpowiedz