Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, grozi mi wyrzucenie ze szkoły. Zrobiłem mema (przeróbkę) z wizerunkiem pewnej nauczycielki i ona się o tym dowiedziała. Jak to się stało? W skrócie: wysłałem mema tylko raz, na grupie klasowej, ale szybko stał się popularny, ktoś go wysłał na grupę całego rocznika - tam była córka jednej nauczycielki (ale nie tej z mema), która pokazała to matce, a matka (nauczycielka) powiedziała nauczycielce z mema. Tak sprawa trafiła do dyrekcji. Wiele osób wiedziało, że to ja jestem autorem, z tego wynika, że córka też.

Dzisiaj dostałem ultimatum - albo przyznam się i przeproszę nauczycielkę przy całej szkole na specjalnie zwołanym apelu, albo zostaję wyrzucony. Nie wiem czy dam radę znieść taką kompromitację, zostało w sumie mniej niż pół roku nauki (3 klasa here). Nie wiem też, czy po wyrzuceniu znajdę szkołę, która mnie przyjmie i czy przystąpię do matury. Co robić, jak żyć?

#szkola #licbaza #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 210
@AnonimoweMirkoWyznania: trzeba wypić to piwo, które się nawarzyło. Przeprosisz i temat rozejdzie się po kościach. Dostaniesz niższą ocenę z zachowania, która na resztę życia nie będzie miała wpływu.
Alternatywnie: wywalą cię ze szkoły, to samo w sobie nie zapobiegnie np. sprawie sądowej o zniesławienie (gdyby nauczycielka chciała być złośliwa), popsujesz sobie dalszą edukację / przygotowanie do pracy.
Co by tu wybrać ....
via Wykop Mobilny (Android)
  • 359
@AnonimoweMirkoWyznania:

Dzisiaj dostałem ultimatum - albo przyznam się i przeproszę nauczycielkę przy całej szkole na specjalnie zwołanym apelu


Uczysz się w szkole w której uczą autystycy? Zwoływanie apelu, przerywanie lekcji X osobom, bo ola boga szkalujo nauczycielkę, ośmieszy tylko i wyłącznie grono pedagogiczne i naprawdę, trzeba być upośledzonym, żeby coś takiego wymyślić.