Wpis z mikrobloga

@Iwan051772: wyśmienicie na dzis archiwum 5 dni ale materiał na razie jest na 4 dniach reszta sie nagrywa .....są klienci TV Samsung i aplikacji Smart IPTV którzy maja kłopoty z ich listami ...ale raczej stawiam że to wina aplikacji Smart IPTV ..Samsung już dawno usunął z sklepu Samsung Apps ta aplikacje a i sama aplikacja staneła w miejscu i nic sie nie rozwija
  • Odpowiedz
@knopiczka: Ja używam tivimate i w teleele przewijanie archiwum nie działa dobrze tzn gdy chcesz przewinąć o minutę to przewija o 30.Mysle że to jest problem listy.Chciałbym spróbować z plusz czy będzie ten sam problem
  • Odpowiedz
@Iwan051772: nie ma tego problemu przewijanie w aplikacja Siptv można o 1 minutę lub o 5 minut ..w tivimate jaki czas nie wiem ale działanie idealne ...załuz konto i na support napisz dadzą darmowy 12h test https://plusx.tv/ ......w Tivimate jedynie minus to trzeba mieć własne EPG ,,ale jak sie poszuka to i to nie problem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Iwan051772: mam tak samo z telelele i siptv na mi box przewijam minutę to idzie 30, co najlepsze to nie jest zawsze czasem jest ok. No i więcej jak 24h się nie ładuje archiwum.
  • Odpowiedz