Wpis z mikrobloga

No i są, telewizory wchodzą do Europy.
Tańszy:
Xiaomi Mi TV 4A - 32 cale, matryca VA, HD Ready, 60Hz, andek 9.0, 1,5GB RAM, 2xUSB 2.0, 3xHDMI, Wifi, BT, 2x5W - 179 euro (760 złotych).
Droższy, ale bardzo ciekawy model:
Xiaomi Mi TV 4S - 43 lub 55 cali, matryca IPS, 4K HDR, 60Hz, andek 9.0, 2GB RAM, 3xUSB, 3xHDMI, Wifi, BT, 2x10W - 55 cale- 449 euro (ok. 1900 złotych), a 43 cale - 349 euro (ok. 1490 złotych).

Całkiem spoko.

Polskie ceny zapewne zostaną ogłoszone na konferencji 14 listopada.
#xiaomi #technologia #telewizory #telewizor
TomdeX - No i są, telewizory wchodzą do Europy.
Tańszy:
Xiaomi Mi TV 4A - 32 cale, ...

źródło: comment_SqtxsySNaE99FQfqiG4Lb2tysxMfUG7n.jpg

Pobierz
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TomdeX: android w takim telewizorze obsługuje wszystko co telewizor wyświetla czy jest jakiś prosty system do zarządzania kanałami, portami itp. a android wchodzi do akcji dopiero przy włączeniu funkcji Smart?
@TomdeX: w sumie to sie nie znam, ale mireczki na wykopie oraz na pepperze sie zawsze wypowiadaja ze 60 hz to zart... wiec nie wiem czy 55 cale za 550 euro z matryca 60hz to akurat takie zloto jak piszesz (,)
a android wchodzi do akcji dopiero przy włączeniu funkcji Smart?


@white_duck: Nie, masz normalny soft android tv, google play itd. Przy odpaleniu pierwszy raz telewizora konfigurujesz go jak telefon.

@misiek735: Nie kupisz za taką kasę telewizora 4K z tak dobrym kolorami z 100Hz... 60Hz to nie wszystko. Oczywiście producenci piszą, jak to nie mają 100Hz, ale to optymalizacja obrazu, przykładowo w LG masz to pod nazwą TruMotion, a faktyczne odświeżanie
TomdeX - > a android wchodzi do akcji dopiero przy włączeniu funkcji Smart?

@white...