Wpis z mikrobloga

@Kralizek: @Kardig: Ponieważ z surwiwalowej fantastyki zmieniła się w jakiś polukrowany steampunk z nawiązaniami historycznymi do III Rzeszy. To trochę tak jakby protagonista Hajime no Ippo rzucił boks i zaczął ćwiczyć balet ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Logytaze: xD
Porównanie z dupy nie mające jakiegokolwiek związku.
Hajime no Ipo było od początku o boksie, SnK jest od początku właściwie o wolce o wolność.
Fantastyczne późne średniowiecze było tylko otoczką.
  • Odpowiedz
Hajime no Ipo było od początku o boksie, SnK jest od początku właściwie o wolce o wolność.


@Kardig: No i na czym ta wolność polegała? Ludzkość walczyła z tytanami, a całe uniwersum zamykało się w murach miasta. Dzisiaj bohaterowie walczą z innymi ludźmi, fruwają sterowcami, ratują Żydów z getta, Mikasa je lody, a po ulicy chodzi clown. Pluję na was fanboye ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LlamaRzr: Od tego "Największego Twistu z Piwnicy TM", ta manga ledwie się nadaje do czytania. Zrobiła się zwyczajnie nudna, a większość wydarzeń po tym jest kierowana bardzo prostackim shock-value i nie ma żadnego znaczenia.

Już nie mówiąc o fakcie, że umknęło całe napięcie i zaczęło się od takie zwyczajnie power-fantasy tylko nieco bardziej krwawe.
  • Odpowiedz
@jaqqu7: xD Tak jak kiedyś szanowałem twoje opinie tak teraz zwyczajnie się przypierdzielasz o nic, tylko dlatego że manga nie idzie tak jak to zakładałeś xD
  • Odpowiedz
@Logytaze: Kurde ziom, weź to w nsfw albo 18+, bo mega spoiler. Od kilku lat jestem na sezonie 2 i największy spoiler dla mnie, że Erwin ręki nie ma, ale dlaczego to nie wiem. XD
  • Odpowiedz