Wpis z mikrobloga

Hej mirki, zastanawiam się nad kupnem tv i po długim researchu zastanawiam się nad kilkoma modelami. Jeśli ktoś ma coś ciekawego do powiedzenia na temat tych tv lub doradzenia który wybrac to proszę o poradę bo sam już mam mętlik ;)
Zastanawiam się czy wybrać TLC EP660 czy może samsunga nu/ru7400 a może phillips PUS6704 ? Te trzy modele chyba mnie interesują najbardziej w moim przedziale cenowym (50 cali)
#telewizory
  • 5
@kolargolo: osobiście mogę polecić Philipsa 50PUS7334. Od serii 6704 będzie go różnił Android Tv zamiast Saphi (więcej możliwości, dłuższe wsparcie i aktualizacje, asystent głosowy), jest trochę jaśniejszy jeżeli chodzi o obraz, lepiej sobie radzi z sygnalem SD i HD - procesor obrazu ten sam co w najdroższych modelach, pilot z klawiaturą. Aktualnie w Media Markt za 2250.
Serii ru74 Samsunga nie polecę ze względu na obraz bo na tle konkurencji wygląda
@Quattron: Brzmi sensownie, dzięki za opinię, chyba się zaczynam skłaniać co do tego Phillipsa, problem w tym, że sporo osób odradza phillipsy z uwagi na awaryjność, bardzo szybki proces spowalniania softu i słabą obsługę pozakupową i to mnie trochę martwi
@kolargolo: mając dość spory kontakt z branżą powiem Ci że co do awaryjności nie ma marki która zdecydowanie mniej lub bardziej się psuje kno może poza Mantą itp chociaż i tę markę niektórzy sobie chwalą ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Z tym spowalnianiem to Philips trochę sobie zepsuł opinię kilka lat temu przed epoką android i Saphi bo ich wcześniejszy autorski system bardzo zamulał i ludzie często zgłaszali