Wpis z mikrobloga

Chyba Jestem skazany na wieczny #tfwnogf ,mam 19 lat i na każdym etapie edukacji miałem złamane serduszko w rytmie cza cza.
-W podstawówce byłem najbliżej posiadania dziewczyny, wszystko można by powiedzieć było dogadane,jednak przez swoje #!$%@? nie potrafiłem sam na sam z lochą gadać (,)
-W gimabazie przez dwa lata pisałem z kolejną,bardzo mi się podobała itd. ale na Facebooku się kończyło,w rzeczywistości nie potrafiłem wydukać więcej niż część od czasu do czasu,na koniec okazało się że przez ten cały czas pisała ze mną bo była zainteresowana kolegą.Rok po tym siedziałem z nimi na festynie i musiałem patrzeć jak się miziają.
-W liceum były dwie loszki,z jedną było 2/10 a z drugą sytuacja taka jak wcześniej.
-Teraz siedzę na studiach i jak zwykle musiałem się zauroczyć, tym razem już dzięki ssri, ogarnęłem sporo w brakach społecznych,i sporo z nią gadam w twarz,ale nadal to wszystko psu w dupę bo chyba już jest zajęta.
Ehh dlaczego?
#depresja #tfwnogf #stulejacontent #przegryw #feels
Pobierz czlowiek-stolec - Chyba Jestem skazany na wieczny #tfwnogf ,mam 19 lat i na każdym et...
źródło: comment_vcoooOFniu4EmQr7paIZ6IeGhnL70dce.gif
  • 6
@czlowiek-stolec: Może nastawienie, może zbytnie zakochanie w sobie, za długi język, może niewłaściwe intencje działań, może przesadne zwracanie uwagi na wygląd partnerki. To może być niby błaha sprawa, która za każdym razem się powtarzała i krzyżowała plany. Zmienisz siebie i zmieni się Twój świat. W ostateczności, gdy wszystko inne zawiedzie - pozostaje się pomodlić do Siły Wyższej, robić to wytrwale i liczyć na to, że nie będzie ona zbytnio testowała Twej