Wpis z mikrobloga

@RT_NR: A weź. Ta telewizja jest tak stronnicza, że to przegięcie pały. Ktoś wrzucił to jako znalezisko i z ciekawości obejrzałem ze 2 filmiki. Tak "odpowiednio" pociętego materiału w życiu nie widziałem :D
@FilipChG:

#!$%@? mać, jak przeglądam te filmy to zastanawia mnie jedna rzecz, czy anarchiści naprawdę są tak cipowaci? Od kilku dni niesamowicie płaczą, że policja użyła gazu, a na jednym z filmów, drą się jakby ich ze skóry obdzierali, po tym jak gazem dostali.

Tymczasem nie słyszę jakoś aby kibice płakali, gdy ochrona/policja wjedzie z gazem. :D
@RT_NR: Nie mógłbym być na miejscu tego policjanta, bo bym nie wytrzymał. Chociaż widać, że mu się oczy śmieją z politowania.

Zresztą powinni go skuć i wyprowadzić na tyły, bo takie skracanie dystansu, to już agresja i gdyby był kibicem, to już dawno leżałby w suce na zimnej podłodze po paru ciosach w nerki.

A te groźby, że wiedzą gdzie mieszka z ust tego "pokój, miłość, muzyka, dready" to już w
@Orteus:

No właśnie, prawda jest taka, że tego szczurka uratował tylko fakt, że obok były kamery, a GW'no zawsze wstawi się w ich obronie.

W sumie na miejscu tego antyterrorysty, też miałbym niezłą bekę z typa bo zawsze śmieszyły mnie takie wychudzone cwaniaki.

Kibice nie mają ideologii, tylko #!$%@?ą.


Kiedy to #!$%@?ą? Śledzę ekstraklasę i zazwyczaj jest tak, że na rundę przypada może jedna bardziej konkretna akcja.