Wpis z mikrobloga

#blizzcon #blizzard
Miał być najlepszy blizzcon a okazał się najwyżej lepszy nić poprzedni co nie było trudne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-Diablo 4 spoko, za bardzo przypomina 3 ale ja bym poczekał i zobaczył na więcej materiałów i nowości.
-Czekanie tyle lat na powrót bolvara, typa co kontroluje armie nieumarłych by zobaczyć jak pokonuje go bez problemów jakas banshe na kiju nowy terminator... Spoko ze squish bedzie do 60 chociaz
-Ow2 czyli nowa zawartość do ow1 zapakowana jako ow2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-Brak remasteru d2 troche szkoda, brak też jakiejś nowej gry ale w to mało wierzyłem.
-Hs całkiem spoko bo nowy tryb ale zgaduje że w rozgrywce nic się nie zmieni, dalej rng i dalej to samo co było
  • 18
@Cancer84: Random number generator. W skrócie w hs były dodawane karty które mogły ci równie dobrze wygrać gre lub ją przegrać. Blizzard kiedyś sam powiedział, że takich kart nie chce a potem wprowadził w dodatku jakimś pełno takich kart ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DoubleWu: to ty chyba w trojke nie grałes. Kolorystyka ? jak tutaj 3 jest calkiem inna jest cukierkowa, bardziej kolorowa grafika bajkowa a 4 zblizona jest do diablo 2 jak juz porownywac.
@idudix Sry pisałem na szybko i zle sie wyraziłem. Nowa kolorystyka jak najbardziej na plus i nie przypomina d3 a bardziej d2. Widać powrót drzewka umiejętności co też na plus. A w diablo 3 gralem bardzo dużo i jak oglądam gameplay to mam lekkie wrażenie że widzę diablo 3.5
Jestem jednak nahajpowany i czekam ( ͡º ͜ʖ͡º)