Wpis z mikrobloga

Mirasy #chwalesie
W #pracbaza udało się zrobić plan sprzedaży miesięcznej na dwóch najważniejszych markach, którymi handluję (mam cztery ale za te dwie których nie zrobiłem i tak mam troszkę mniej płacone), a do tego jeszcze dostałem maila z urzędu, że właśnie zrobili przelew dotacji z programu #czystepowietrze
Strasznie się cieszę bo po pierwsze plan sprzedaży nie jest łatwo zrobić na 100%, a po drugie bardzo długo czekałem na tą kasę z dotacji (choć to głównie przez to, że dostarczałem dokumenty strasznie długo). Więc będzie dobra wypłata w listopadzie i dodatkowe 30k z urzędu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W każdym razie jestem dziś bardzo wesoły i pijcie ze mno kompot!
#czujedobrzeczlowiek
Pobierz
źródło: comment_ADaT0dDA0KhANgdtBmCRXbx0rRbYTbvv.jpg
  • 5
@leftfinger: dodam tylko, że to program ogólnopolski i jest dużo bardziej "bezpieczny" od tych gminnych bo tu jeśli spełnisz wszystkie warunki postawione w programie to masz prawie pewność, że pieniądze dostaniesz, a w gminnych programach takiej pewności często nie ma bo są ograniczenia ilościowe/kwotowe dla danej gminy.
Ja składałem wniosek już drugiego dnia trwania tego programu więc miałem troszkę inne zasady, które się potem lekko zmieniły i nie mam pewności co