Wpis z mikrobloga

@Vegan: Ja bardzo lubię tą grę. Lubię grę - nienawidzę społeczności. Dlatego przyjemnie mi się ogląda streamy czy turnieje, ale #!$%@? mnie strzela jak przez afk/trolli i innych takich przegrywamy (albo wygrywamy, czuje niesmak). Odinstalowałem w cholere, nie ma sensu tracić nerwów i życia...
  • Odpowiedz
@Khrone: Dokładnie mam podobnie, gdy oglądam streamy widze fajnych ludzi, mało bluzgów, a gdy ja wejdę w świat bronze to daj panie spokój. Jedynie co by mnie ratowało to duo i wycarrowanie się do wyższej ligi, ale i tak za słabe skille mam.
  • Odpowiedz
@Vegan:

@sensuel: w ciągu 3 dni awans do silver I plus wbicie 100 punktów w lidze w przyszłym tyg awans do golda. Pozdrawiam kiedyś platyna z amerykańskiego serwera w sezonie 1
  • Odpowiedz
@Vegan: Nie szukać ogarnąć na każdą pozycję po 2 3 postacie tylko nie takie które dostają insta bana i grać. Jeszcze olac flame na chacie bo tego nie da sie uniknąć
  • Odpowiedz
@Vegan: Hmm top malphite shen ale to instabany na tym elo także raczej renekton cho jayce. Jungle to jak dla mnie jarvan xin nunu pantheon elise diana malphite vi nasus shaco syjuani
  • Odpowiedz
@KrzychuBanan: Nie no, znam skille i postacie, ale problem z itemami ze nie wiem co kupowac i buduje to co pisze na stronkach ;f A jak patrze na tych pro to oni buduja perfidnie pod przeciwników i dlatego mówie że nieogarniam co sie dzieje -.-
  • Odpowiedz
@Vegan: na topa i jungle dobry tryndemere, na topie na 2 lvl przy 100 furii masz 35% szans na crita, ją zaczynam zazwyczaj z tym itemem na 8% crita co mi daje 43% szans na crita na 2lvl czyli łatwo o killa.
  • Odpowiedz
@ktoosiu: a co polecasz za masterki i skille? Jaki core build na jungle/topa. Ogólnie widziałem ostatnio prze trynde, sam nim czasem zagram, ale średnio mi wychodzi.
  • Odpowiedz