Wpis z mikrobloga

#testoviron
#testointernecie
Pierwszy film Testo pęka w szwach od nawiązań do Polaków, ale nie każdy je wszystkie wyłapie. Więc ja - dla Was Miraski postaram się złapać je wszystkie:
1. Podjeżdża furą gdzie ? Tam, gdzie podjeżdżają Polaczki, żeby szpanować. Na parking pod hipermarketem. Ile to mamy różnych spotów w takich miejscach. Ileż to bardziej i mniej formalnych zlotów w takich miejscach się odbywa. Zimą można podriftować, latem ruszyć z piskiem.
2. Praca za granicą, wiadomo.
3. "Z bardzo małej wioski" - taki jest los wioskowych chłopaków. Rodzice pola nie mają, dzieci niezbyt chcą się uczyć (zawodówka czy technikum też nie dadzą dobrych perspektyw) - wyjadą, kiedy tylko mogą.
4. " Wyszedłem na ludzi i sram na innych prymtypów" - taki chłopak pojedzie, często ułoży sobie życie, bo w Polsce gówno ma. I tak na fizycznej pracy zarobi więcej niż ty Polaczku po studiach. XD
5. "Jak chce sobie coś kupić to se kupuje, jak chce se coś zjeść to jem" - ale to musiało wywoływać ból dupy u niektórych XDXD Często oszczędzamy z niedostatku. Niestety zbyt często jest to zwykłe przesadne skąpstwo - i tak ten hajs na wódę #!$%@?...
6.Azbest na budowie - mówią o wyjeżdżających fachowcach, ale Polak za granicą to przede wszystkim ten wioskowy chłopak , który ciężko pracuje fizycznie.
Czym przyjechał rozbiję na dwa punkty:
7. Na pewno nie był to już wtedy wóz pierwszej nowości - poprawcie mnie, ale wydaje mi się, że ten Ford Mustang kilka lat już miał. Ale duży silnik - jest szpan. Widzę tu analogię z niektórymi modelami BMW czy Audi.
8. Oczywisty szpan na US - nie ważne jaki to model Mustanga, jeśli by przyjechał do Polski, to i tak byłoby czym wyrywać laski, szpanować. Zauważcie, że nikt w innych celach samochodów from the USA do Polski nie sprowadza. No i jest ten mit tej bogatej, cudownej Ameryki - z amerykańskich filmów. Sami rozumiecie - słodycze czy ubrania stamtąd nam się dobrze kojarzą, ponoć można je z zyskiem opchnąć. Przyczynia się znoszony ponoć już na serio ruch wizowy.
9. "Stoi albo wam cieknie ?" - zazdro u innych najważniejsze oczywiście dla Polaczka XD
10. Przed dłuższy fragment nic konkretnego nie znalazłem, no może takie mówienie się przebiło troszkę "co to nie w Ameryce, jakich tu nie ma możliwości".
11. "Szukam żony" - No, typowo - wróci do ojczyzny, będzie chciał się ustatkować - żonę znaleźć, założyć rodzinę, dom zbudować.
MarcinSzabla - #testoviron 
#testointernecie 
Pierwszy film Testo pęka w szwach od ...
  • 5