Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
Jestem u #psychiatra na kontroli po miesiącu stosowania antydepresantów na #depresja

Gdybym wiedział, że to takie proste, to przez ostatnich siedem lat nie snułbym się po świecie jak cień i nie przesypiał każdego dnia wolnego.

Polecam każdemu, kto czuje się zmęczony.

#kaefnaemigracji
kaef_v2 - Jestem u #psychiatra na kontroli po miesiącu stosowania antydepresantów na ...

źródło: comment_VgXCOFbpMWKnSspE81PqpHsUIcNQYviz.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

na nagmienne wmawianie sobie choroby jest słowo hipohondria, a czy jest może jakaś fajna nazwa na urojenia probemów z komputerami ?


@kaef_v2:
Ja już jestem na 7 czy 8 specyfiku po historii trzech różnych grup. Wszystkie gówno dają.
  • Odpowiedz
@kaef_v2: slyszalem opinie, ze do antydepresantów się przyzwyczaisz i poprzedni stan wróci, a jak przestaniesz je brać to jeszcze mocniejszy
ale to zasłyszane na mirko więc nie wiem ile w tym prawdy
  • Odpowiedz
@jakiezycietakiarab: Myślę, że jak już ogarniesz, że życie to cierpienie i pozostaje ci kwestia jego minimalizacji, to ciężko czuć się jak dziecko. Jak masz chęć, to spróbuj jeszcze filozofii i fizyki kwantowej. Trochę mi pomogło poukładać w głowie.
  • Odpowiedz
@kaef_v2: Nie na każdego leki działają, a czasem efekty uboczne są tak silne że uniemożliwiają normalne funkcjonowanie i trzeba odstawić. Terapia też nie jest dla każdego, ekstremalny introwertyk nic z tego nie wyniesie.
  • Odpowiedz