Wpis z mikrobloga

@staryhaliny: z jednej strony 100% racji. Wiekszosc robi szkolenia dla jeleni dlatego, ze na rynku im nie idzie

ale

Byl material na YT jak TJS odwiedzil facet co w trejdingu siedzial kilkanascie lat, opowiadal jak to wygladalo, o pracy w spoldzielni itd. I powiedzial dlaczego poszedl w szkolenia. Poprostu pojawila sie zona, dziecko / dzieci i woli dostawac regularnie dobry hajs niz byc na "łasce" rynku i np. nie miec jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@login___zajety: z tego co napisałeś (a nie wiem czy dobrze zrozumiałem) gość zajmował się tradingiem i było to tak "intratne" zajęcie, że facet martwił się o to czy rachunki zapłaci i dlatego zaczął szkolić.

No to tylko potwierdza moją tezę: #!$%@?ą o sukcesie i jaki to zajebisty biznes, a sami muszą szkoleniami dorabiać do tego super interesu.

¯\_(ツ)_/¯

Jeśli uznać obrót nieruchomościami (brzmi to w #!$%@? lepiej niż "trejding" za jakiś
@staryhaliny: w sumie to zrownalem wszystkich szkoleniowcow bo koles gral na Forexie. I tam juz jestes na łasce rynku i nikt nie bedzie zawsze na plusie. Mowil, ze poszedl w szkolenia bo to pewny staly dochod zeby zapewnic bezpieczenstwo rodzinie.

Ale co do samego sedna sie zgadzam - szkolenia w (w wiekszosci) robia osoba ktorym srednio idzie w tym czym szkola
jestes na łasce rynku i nikt nie bedzie zawsze na plusie


@login___zajety: no, ale przecież z tych super biznesów powinni mieć tyle odłożone, żeby przeżyć nawet i rok bez zysków... niestety okazuje się, że większość tych inwestorów/trejderów wypada gorzej niż człowiek na etacie. Taka prawda. A pokazówkę robią niczym sprzedawcy MLM, o tu np.:
https://www.youtube.com/watch?v=QlKneqN-uxA

(zwróć uwagę na charakterystyczne mówienie TOBIE zamiast CI [na filmie np. w 0:26] - jak ktoś