Wpis z mikrobloga

@stefan12323432123: na pewno tak, ale myślę, że mimo wszystko warto to w jakimś stopniu odnotować. Niekoniecznie trzeba robić z tego wielki news, ale warto, żeby inni wiedzieli, że też z tego będą mieli mały zysk PR. Granica jest cienka, warto ją wyczuć, ale na pewno trzeba ten fakt zaznaczyć
@wojtas924: ta publika Fame jest dziwna, bo po pierwsze bardzo młoda, po drugie niby idą oglądać sporty walki, a nie znają się na tym, a po trzecie są to w dużej mierze widzowie jakichś patostreamerów i innych zjebów, więc wiele się od nich nie spodziewam.
@rorf46: ale była tam jeszcze jedna osoba co dała czesc pensji swojej(nie wiem ile dał Tylko słyszałem ze ktoś o tym mówił) na cele charytatywne i nawet miał reklamę takich organizacji charytatywnych na ciele podczas walki Co tez można by było nagłośnić. Chodzi mi oczywiście o kastiego( musiałem sprawdzić jak się nazywa bo ich tam nie ogarniam) a co do kruszwila to kruszwil sobie tym popularnosc podbil i Można się kłócić
@Luki448: oczywiście, że to moralne. Nie wiem, skąd się wzięło to debilne przeświadczenie, że jak ktoś daje kasę na cele charytatywne, to nie może o tym mówić. To też promocja samych akcji charytatywnych, a jeśli ktoś wykłada na to duży hajs, to należy mu się wzrost słupków PR. Choć oczywiście jeśli faktycznie o tym non stop mówił to słabe. Tak jak pisałem - trzeba to robić z wyczuciem