Wpis z mikrobloga

Oleh - typ porażka, zero obrony, memeja
Olejnik - jw, Malczyński polował mu 4-5 razy na wątrobę a ten muł napierał na niego bez obrony to inaczej nie mogło się skończyć
MiniMajk - przecież Kruszwil by go skończył pierwszym front kickiem na ryj
Bonus - upośledzony grubas, szkoda nawet komentować

Bez sensu zestawianie ww zawodników z osobami które długo ćwiczą albo mają o wiele lepsze warunki fizyczne. Dlatego po Malczyńskim - Olejnik wyłączyłem a dzisiaj tylko shoty wylookałem.

Jedyne co chciałem de facto obejrzeć to jak Kasto spuszcza w------l mefedroniarzowi, wielkiej gwieździe MMA - ułomnemu Sidowi. I ładnie go zlał

#famemma
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@transerfer kruszwil nie mógł mini majkowi walić kopów na pysk - taki zapis w umowie, dlatego tyle się z nim p-------l. Wspominali o tym przed walką. Z resztą się zgadzam
  • Odpowiedz
@duzypen: Ciekawe czy w umowie był zapis, że Minimajk nie mógł kruszwilowi jebnąć z pięści w pysk jak patyczak przewracał się o własne nogi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jjnk ogólnie to mogli sobie nawet zwalić konia wzajemnie - cały zysk z ich walki ma być przeznaczony na cele charytatywne - zarówno jeden jak i drugi zadeklarowali wpłatę co najmniej 100 tysięcy złotych, ale nie pamiętam dokładnie na co
  • Odpowiedz