Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak to u was jest, zaprasza was ktoś w góry tak około 20:00 wieczorem żeby jechać jutro? Takie coś od razu we mnie wzbudza panikę, czy mam kasę na bilet, czy mam odpowiednie spodnie i buty i czy są czyste, czy mam śpiwór, teraz nie wiem gdzie jest bo brat go bierze a mieszka w innym oddalonym mieście.. Jest taki kolega który mnie pyta zawsze z takim małym wyprzedzeniem, Jak widac u niego spontaniczność to styl zycia, albo po prostu pytał innych wcześniej i nie mogli a mnie ma za plan C albo Z. Nie mam butów sportowych w tej chwili np. i ogólnie takie pytanie gdy nie mam dużo czasu by sie przygotować po prostu mnie stresuje. Mówiłam kiedyś, że ja się muszę przygotować i jak do tej pory nigdy nie pyta z normalnych wyprzedzeniem ;/ Ja to u was jest? Też tak spontanicznie potraficie sie przygotować w góry? Rozumiem, ze niektórzy mają wszystko przygotowane bo jeżdzą często, ale ja tylko raz na parę miesięcy. Jestem #rozowypasek #gory #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: Gdyby ktoś mi w tej chwili zaproponował wyjazd w góry jutro rano, ba, jakąkolwiek fajną wycieczkę, to za 10 minut byłabym spakowana ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie ma co panikować, jeździsz rzadko, ale jeździsz, więc wiesz, co zabrać. A jak masz problem z kasą albo śpiworem, to niech Ci kolega pożyczy, w końcu to był jego pomysł :D

Pogadaj z nim jeszcze raz, skoro Ci to