Wpis z mikrobloga

Tylko 36.8$ (142zł) za najnowszy bezprzewodowy smart wideodomofon Xiaomi
Z powiadomieniami na telefon i funkcją rozpoznawania twarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam analogiczny Smart dzwonek marki 360 i bardzo polecam, tu recenzja. Xiaomi dużo tańszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

bezprzewodowy smart wideodomofon Xiaomi z Aliexpress
36.8$
Dostawa ASS 3$

bezprzewodowy smart wideodomofon Xiaomi z Banggood
45.99$
Kupon: BGXIAOMO
Dostawa od 1.7$

Wideodomofon Xiaomi oferuje komunikację dwukierunkową, np. można porozmawiać z kurierem gdy nie ma nas w domu. Gdy ktoś zadzwoni lub kamera wykryje obecność to otrzymamy powiadomienie na smartfon.
Kamera ma funkcję rozpoznawania twarzy, dzieki sztucznej inteligencji. Jeżeli twarz danej osoby została dodana do aplikacji Mi Home to otrzymamy komunikat, kto stoi przed drzwiami.

Nagrania są przechowywane w chmurze przez 3dni. Można je oczywiście podejrzeć w Mi Home.

Dzwonek posiada również zabezpieczenia antykradzieżowe, gdy ktoś będzie grzebał przy kamerze i żyroskop wykryje zmianę położenia to również otrzymamy powiadomienie, nagranie zostanie wysłane do chmury.

Zestaw składa się z kamery z wbudowaną baterią (ma starczyć na ok 2miesiące) i odbiornika (montowany wewnątrz mieszkania). Kamera musi być w zasięgu sieci Wi-Fi. Rozdzielczość kamery to 1080p, kąt widzenia 120 stopni. Diody podczerwieni zapewniają widoczność nawet w nocy.
Preferowana temperatura pracy wynosi od 0 do 45 stopni Celsjusza (zapewne z powodu żywotności ogniw).

Wideo
https://youtu.be/uCStHG091SY

Mam w domu dzwonek marki 360, który ma praktycznie takie same funkcje jak ten Xiaomi, również rozpoznawanie twarzy, szeroki kąt, powiadomienia, wbudowaną bateria, odbiornik (a kosztuje ok 90$) i sprawdza się świetnie. Tu recenzja dzwonka 360:
https://www.wykop.pl/wpis/43167009/recenzja-inteligentnego-dzwonka-do-drzwi-360-smart/

#xiaomi #sebeksspoleca #smartdom #smarthome #dom #dzwonek #banggood #aliexpress

sebekss - Tylko 36.8$ (142zł) za najnowszy bezprzewodowy smart wideodomofon Xiaomi❗
...

źródło: comment_ypTuus5wkHivsOTSLIUPwakTNx1XVi1w.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz