Wpis z mikrobloga

#bekazkatoli #lgbt #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #heheszki #humorobrazkowy #teczowypiatek #teczowepaski
Dzisiaj tęczowy piątek, z tej okazji pytanie do wykopowego prawactwa, wy jesteście naprawdę tak ograniczeni i taka licha i płytka jest ta wasza watykańska wiara, że obawiacie się jakichś kolorowych pasków w ładnych barwach tęczy? Naprawdę świat wam się zawali jak dacie tym ludziom żyć w spokoju, tak jak sami chcą? Naprawdę musicie się wszystkim wpieprzać w intymne sprawy?
StaryWilk - #bekazkatoli #lgbt #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #heheszki #humorobr...

źródło: comment_cAnoafgKKoQAS59QjpPMr5vWi2p3pzT9.jpg

Pobierz
  • 16
@Harmideron: no właśnie podejrzewam, że cały twój argument to kolos na glinianych nogach i gdyby się przyjrzeć definicji to mógłby się tu pojawić pewien kłopot. Zresztą też chyba masz takie przeczucie skoro napisałeś jakąś gównoodpowiedź złożoną z półsłówka, zamiast po prostu przytoczyć jakąkolwiek definicję, która byłaby tutaj spełniona (z czym nie powinno być żadnego kłopotu jeśli sprawa wyglądałaby tak jak to malujesz)
@Harmideron: przestań odwracać kota ogonem i przede wszystkim przestań się ośmieszać. Akurat tak się składa że mam i chyba mam jakiś inny od twojego, dlatego pytam jak rozumiesz to pojęcie.

Wystarczą trzy komórki mózgowe żeby zrozumieć czemu to robię - Cały spór o to czy LGBT jest LGBT w zasadzie można sprowadzić do sporu o definicję tego pojęcia. Dlatego byłoby miło jakbyś w końcu odpowiedział na to pytanie, albo w ogóle
@Harmideron: ad personam to argument typu "jesteś głupi, więc nie masz racji", a nie zdanie typu "nie masz racji, więc jesteś głupi" (które nawet nie spełnia definicji argumentu, więc to w miarę proste do ogarnięcia i powinieneś dać radę).

Btw. Ciekawe jak oceniasz argument polegający na sugerowaniu, że ktoś nie ma słownika, bo prosi cię o podanie definicji której używasz (i która jest kluczowa dla całej rozmowy). To dopiero przykład kulturalnej
a to nie Wy się wpieprzacie?


@volodia: Nie wiem jacy "Wy", ale rozumiem, że chodzi o ateistów jak ja, więc odpowiem z tej pozycji, "my" uważamy, że każdy człowiek powinien być wolny i nikt, a w szczególności obrzydliwy kler i prawaki nie mają prawa ingerować w czyjeś życie w tym intymne, co bardzo "Wy" lubicie robić. To nie ateiści, a kler watykański wtrąca się w polskie ustawodawstwo i próbuje przepychać ustawy