Wpis z mikrobloga

  • 5
@mruwka_faraonka ja nie odebrałem tego jako zarzutów do ludzi, którzy nie wiodą katolickiego życia tylko raczej pytanie do swojego srodowiska: w którym momencie popełniliśmy błąd i przegraliśmy walkę o rząd dusz
  • Odpowiedz
@oligopol: xD I chrześcijańska kontemplacja to jakiś wielki wymysł? Chrześcijanie wymyślili kontemplację tak jak bliski wschód opracował metody medytacji? To ciekawe. Poza tym ku*wa o czym ty bajdurzysz xD
  • Odpowiedz
@iAmTS: Powiedziałbym na odwrót, o czym Ty bajdurzysz nie mając zielonego pojęcia co kryje się pod pojęciem "chrześcijańskiej medytacji", bo kryje się pod tym nic więcej jak zwykła religijna kontemplacja. Nikt tu nie podpieprzył żadnego zwyczaju.
  • Odpowiedz
@oligopol: po pierwsze typ sam używa chrześcijańskiej medytacji a po drugie sugeruje, ze np. joga to jest to samo co ta medytacja (ty to jako kontemplację bierzesz). Nie wiem kto głupszy, ty czy ten z tweeta.
  • Odpowiedz
@iAmTS: Ja nie biorę tego jako kontemplację tylko w przeciwieństwie do Ciebie wiem czym jest tak zwana "chrześcijańska medytacja", która żadną medytacją do końca nie jest, lecz jest głęboką kontemplacją przez modlitwę. Ad personam dyskwalifikuje Cię z normalnej dyskusji, szkoda słów.
  • Odpowiedz
@oligopol: no ale chyba rozumiesz, ze mój wpis jest w kontekście tego tweeta. Ty przylazłeś i bronisz jego treści jakoby uzasadniając użycie "chrzescijańskiej medytacji" jako zastępstwa czy podobieństwa do jogi.

To nie ja przylazłem do ciebie, odnosząc się do twojej wypowiedzi tylko ty do mojej na temat tego księdza idioty.
  • Odpowiedz