Wpis z mikrobloga

Czy jakiś Mirek orientuje się cóż to może być? Kupiliśmy używane Mitsubishi Pajero Sport, w miejscu gdzie powinno być miejsce na butelkę ktoś wyprowadził taką rurkę i żaróweczkę. Gdy samochód przyspiesza, z tej rurki wydobywa się syczenie głośniejsze proporcjonalnie do prędkości. Żaróweczka zaczyna świecić po jakimś czasie jazdy. Mam wrażenie, że może to mieć jakiś związek z doładowaniem, ale kompletnie się na tym nie znam. W niczym nie przeszkadza (może oprócz #!$%@? żółtym światełkiem w nocy po oczach), ale bardzo mnie ciekawi co to
#samochody #mitsubishi #terenowe
AnimalMotherPL0 - Czy jakiś Mirek orientuje się cóż to może być? Kupiliśmy używane Mi...

źródło: comment_WAZOTdJcgl1GWwEkZJ8AcqVaAAxU6apm.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@Arcymag_Pozytyw
Turbina jest bardzo prawdopodobną opcją, im wyższe obroty tym głośnejsze syczenie, podczas zmiany biegu syczenie ustępuje, i znów zaczyna syczeć głośniej wraz z przyspieszeniem. Samochód pochodzi z Włoch, może to jest jakaś wskazówka, bo kompletnie nie mam pojęcia co to może być XD
  • Odpowiedz
  • 0
@Arcymag_Pozytyw
Z tego co się orientuję, Pajero a przynajmniej Pajero Sport miało problemy z dużym, nawet minutowym opóźnieniem wskaźnika temperatury silnika, przez co można było uszkodzić głowicę, ale czy ta rurka może mieć z tym cokolwiek wspólnego? Im dłużej o tym myślę, tym bardziej ta rurka mnie #!$%@? XD
  • Odpowiedz