Wpis z mikrobloga

  • 7
Chwilę po tym jak odszedł jeden z najważniejszych developerów lisk odeszła również osoba odpowiedzialna za promocje projektu od strony technicznej tzw tech evangelist tuż przed eventem. Dziś dowiadujemy się że odchodzi szef marketingu który jest związany z projektem od początku i który obiecał sidechainy do końca 2018 roku. Mam nadzieje że zastąpi go liskpoland który zrobił świetną robote w promocji projektu w Polsce. #lisk #kryptowaluty
  • 5
  • Odpowiedz
@TwojStaryTwojaStara: Koleś u mnie też tfu inwetowali w Lisk xd i to inżynierowie #!$%@? nie w ciemię bici xd. Żeby tylko w Lisk jakie "przyszłościowe" odpady z dziwnych krajów potrafili mistrzowie Googla znajdować to głowa mała xd. Sadzimy jakieś krzaki w Amazonii xd i płacimy rolnikom w tokenie ale dopiero za parę lat jak coś nam xd z tych krzaków wyrośnie, super pomysł, cyk ICO i dawaj pieniądze mądra głowo z
  • Odpowiedz
@Manah A to takich jest pełno fikołków PENG, NOBS, AVINOC, ETN, itp. Mój faworyt - DENTACOIN dostajesz tokeny za to, że myjesz zęby z ich aplikacjom #!$%@? śkisłem. Mam typa w pracy co już nastukał i kupił z pół miliona tego. On będzie milionerem A ja się z niego smieje
  • Odpowiedz