Wpis z mikrobloga

1. Jesienne grzybobranie o świcie
2. Spróbuj zagrać w grę której nie znasz (brydż, tysiąc, szachy, makao). Wpierw zapoznaj się dokładnie z zasadami.
3. Przeżyj tydzień za 35 zł, 5 zł na każdy dzień. Pomysły potraw znajdziesz na kanale ''5 sposób na..''

Wybrałam grzybobranie, bo jest to coś, czego nie robiłam od dziecka, więc wydało mi się najbardziej nietypowym dla mnie sposobem na spędzenie czasu, a chyba o to chodzi w #mirkowyzwanie.
Ponieważ sama nie znam się zbytnio na grzybach, zaproponowałam mojemu tacie wspólny wypad z rana. Nie było to idealnie o świcie, bo zanim się zebrał to była już 9:00. ;) Chociaż pogoda nie była zbyt sprzyjająca, to spędziliśmy razem miło przedpołudnie, spacerując i rozmawiając, a po powrocie razem z mamą jeszcze te grzybki obrabiając.
Świetna sprawa, idealna na zrelaksowanie się po całym tygodniu pracy i stresów. Więc coś czuję, że to nie będzie mój pierwszy i ostatni wypad w tym sezonie, zwłaszcza, że w przyszłym tygodniu ma być ciepło i słonecznie. :)
Póki co jednak wrzucam relację, bo znając życie później zapomnę i trafię na listę hańby czy coś. :D
Pobierz psylocybina - 1. Jesienne grzybobranie o świcie
2. Spróbuj zagrać w grę której nie z...
źródło: comment_YlNSbcbAVNFB6eair3r2c1waOBq46zTp.jpg
  • 4