Wpis z mikrobloga

Pomijając już tą całą aferę z Blizzardem i Hongkongiem, zaczął się sezon na "przecieki" przed Blizzconem. Gościu który rok temu tydzień przez imprezą ujawnił postać Ashe (faktycznie tak jest, osobiście przejrzałem jego konto na Twitterze) twierdzi, że na tegorocznym Blizzconie usłyszymy zapowiedź Overwatch 2, Diablo 4 i Diablo 2 remastered. Osobiście podchodzę do tego bardzo na chłodno, no ale kto wie, może w końcu tym razem? Link do newsa https://www.icy-veins.com/forums/topic/46291-possible-leaks-overwatch-2-diablo-4-and-diablo-2-remastered-to-be-announced-at-blizzcon/
#blizzcon #blizzard #overwatch #diablo3 #diablo2
  • 6
@MaxDamage: w diablo 2 remaster nie wierze, chociaż pasowałoby na 2020 rok (20 rocznica d2) to wydaje mi sie ze za wczesnie na kolejny remaster. Overwatch 2 - jako oddzielna gra - wątpie
Jako zapowiedz jakichś bardzo duzych zmian w overwatchu 1 już bardziej
D4 jest praktycznie pewniakiem, jeśli nie - to to już ostatni blizzcon.
@MaxDamage: teaser d4 to prawie pewniak, podobnie jak zapowiedź dodatku do wowa i hsa. Ciekawe natomiast co będzie z tym overwatchem2, bo wydaje mi się, że to będzie taki raczej fotomontaż. Singla raczej do ow nie dodają, nie wiem czy tam teraz jest kreator map w salonie i nawet jego dodanie wiele nie zmienia. Może zmienią model płatności(wątpię), albo lootu. W sumie usunięcie skrzynek i zmiana tego na sezonowego battlepassa wydaje