Wpis z mikrobloga

Poczta Polska buahahaha! A tak na serio to nie, zero śmiechu, a żenada. I to głównie WER Zabrze jest tu winny, tam nie wiem kto pracuje, ale albo ktoś upośledzony, albo złośliwy (bo może za mało zarabia w świńskich warunkach). Na google bardzo słabe opinie tego węzła.

#poczta #pocztapolska #paczka
nowywinternetach - Poczta Polska buahahaha! A tak na serio to nie, zero śmiechu, a że...

źródło: comment_tG1KX55dbu0ttnpQpVwwRWuOhkwdvOCO.jpg

Pobierz
  • 28
@UnikalnyNick2: Cholera wie, niby można zadzwonić o co chodzi - ale się nie dodzwonisz, nikt nie odbiera, albo zajęte. Można też reklamować, ale czy to efektywne i cokolwiek się odzyska, nie wiem. Paczka ekspres ma bodaj gwarantowany termin 2 dni po nadaniu.

pewnie adres nieczytelny, może ktoś uszkodził etykietę. Wer Zabrze nie ogarnia i próbuje odesłać do nadawcy. W Kielcach ktoś bardziej ogarnięty widzi którędy powinna iść paczka więc wysyła zwykłą
@nowywinternetach: nie oczekuj że ktoś pomyśli. Tam ludzkie roboty siedzą, zero inicjatywy. Kiedyś próbowałem się z nimi kontaktować to skończyło się na 2 dniach walki, prób i dzwonienia zanim dodzwoniłem się do babki która powiedziała żebym gadał z celnikami albo czekał łaskawie na pismo.
@thewickerman88: Po prostu braki kadrowe i ludzie skupiają się na tym co muszą robić, a nie dodatkowo odbieraniu telefonów i gadaniu pół godziny z niezadowolonym klientem.

@UnikalnyNick2: Mały. Weź pod uwagę, że PP obsługuję rocznie ponad 200 mln przesyłek. Na potrzeby przykładu weźmy liczbę równą 200 mln.

Jeżeli weźmiemy, że 0,005% tak krąży lub ma inne problemy (99,995% jest poprawnie doręczanych ) to rocznie daje to 10 tyś przesyłek, które
@nowywinternetach: aż do momentu kiedy ktoś w jednym z WERów się #!$%@? i weźmie długopis i napisze na paczce "drogi WER Zabrze do "i tu adresat wyraźnie"" to będize to krążyć, aż ktoś zaraportuje przełożonemu (znowu musisz liczyć na kumatą osobę w WERze) że paczka ma datownik sprzed 2 tygodni i w ogóle ma 14 datowników już. Wtedy odeślą do nadawcy pewnie ;)

tak z wewnątrz z doświadczenia ;)
@nowywinternetach: nie, nie - to działa 24h/7, aż taka patologia to nie jest by ustalić transport paczek na godzinę kiedy urząd jest zamknięty by kurier całował klamkę :) logistycznie to jednak jakoś działa ;)

Założę się po prostu, że masz kod pocztowy zły/adres nieczytelny i jak kielce jest 25-900 a zabrze 41-850 to z 25 robią 45 albo z 41 robią 21- i wysyłają między sobą.
@pcela: Data nadania: 2019-10-10
Rodzaj przesyłki: Paczka+
Kraj nadania: POLSKA
Kraj przeznaczenia: POLSKA
Urząd nadania: UP Radom 13
Urząd przeznaczenia: UP Radom 1

I tyle jest

Koło północy będzie wiadomo, czy dotarło znowu do Kielc, bo zwykle mniej więcej wtedy jest info.