Wpis z mikrobloga

Co za hipokryzja Konfederacji. Są za tym, aby o edukacji seksualnej decydowali rodzicie i jednocześnie są za zakazem edukacji seksualnej (popierają ten projekt) - tym samym odbierają możliwość wyboru rodzicom.
WoLnOŚcIoWCY xD

#konfederacja #neuropa #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #lgbt #edukacjaseksualna #polityka #bekazkonfederacji
artpop - Co za hipokryzja Konfederacji. Są za tym, aby o edukacji seksualnej decydowa...

źródło: comment_obJUo6BLD23TmzhQ9s4aSrdstMZhfUtw.jpg

Pobierz
  • 24
@artpop: ale wiesz ,ze oni są tam dla beki a PiS decyduje? Nie wiem jak ty ale ja juz mam dość tej fiksacji kolorowych i przede wszystkim tego,ze maja jakieś przywileje są nietykalni. Zwykłe kulturalne geje na tym cierpią i to oni powinni być 2 palcami w górę. Biegaja z falagami z kolorowymi penisami no nie tu jest polska!
@artpop: Jacek Wilk już się skompromitował grafiką przed wyborami. Na szczęście w nowym sejmie go nie ma. Konfederacja jest za bonem edukacyjnym, który raz na zawsze zamknie te dyskusje. Póki jednak go nie ma to chcą ograniczyć wpływ szkoły na wychowanie dzieci. Tyle.
@artpop: musicie w końcu zrozumieć lewaki, że jedyną opcją pełnej wolności w Polsce jest poparcie Korwina. Tylko Korwin zapewni wam pełną wolność popierania jego światopoglądu w 100%!

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@artpop:

Co za hipokryzja Konfederacji. Są za tym, aby o edukacji seksualnej decydowali rodzicie i jednocześnie są za zakazem edukacji seksualnej (popierają ten projekt) - tym samym odbierają możliwość wyboru rodzicom.


Działanie na odwrót za to byłoby odebraniem wolności decydowania rodzicom, którzy nie chcą edukacji seksualnej w szkołach. Rozwiązaniem tego problemu byłby bon edukacyjny, gdzie to rodzic sam wybieralby szkołę i jej program. Ale dopóki jest system publiczny i jeden z