Wpis z mikrobloga

O #!$%@? jaki robak xDDD Ile ludzi w chlewie zarabia 500k+ że stajesz w ich obronie? xDDDD Oni i tak sobie poradzą, ale zawsze kisne z debili którzy wolą zapłacić większe podatki byle by pan prezes banku międzynarodowego nie musiał xDDDD


@KochanekAdmina: mój ulubiony argument lewicowego robactwa. Gejem też nie jestem więc niech was Braun #!$%@? XD. Z litości przemilcze temat żydów( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oni i tak sobie poradzą, ale zawsze kisne z debili którzy wolą zapłacić większe podatki byle by pan prezes banku międzynarodowego nie musiał xDDDD


@KochanekAdmina jak sam podkreśliłeś, liczba tak bogatych ludzi w Polsce jest marginalna. Naprawdę sądzisz, że jak oskubiecie prezesa banku, to reszta będzie mogła odetchnąć? xD To naprawdę nie problem brzmieć na mądrego, jeśli na debacie sypie się pieniędzmi z budżetu jak kwiatkami na procesji, miliard tu, miliard tam,
@svr_: @WillyJamess: nie no oczywiście lepiej dojeżdżać tych najbiedniejszymi podatkami zamiast tych najbogatszych xD Pomysł wspaniały, godny prawicy xD

już pomijam fakt że nikt w Polsce by nie zapłacił tego podatku 75% bo fizycznie da się go ominąć na miliard sposobów i to robią miliarderzy z całego świata.

Ale troska robaka o jego pana jest silna w was xD Będziecie płacić ogromny PIT tylko po to żeby was pan nie
@WillyJamess: Nikt nie mówił że pan prezes będzie sponsorował. To wy chcecie #!$%@?ć najbiedniejszych podatkami xD Progresja podatkowa nie zaczyna się i nie kończy na 75% wszyscy się zrzucą według tego ile zarabiają. Nie można biednym zabrać bo i tak nic nie mają, za to już średnio zarabiający może już się zrzucać na wojsko i policje.

Natomiast robactwo tylko interesuje czy ich szefowi się będzie dobrze żyło xD

Natomiast polacy woleli
@KochanekAdmina

Natomiast robactwo tylko interesuje czy ich szefowi się będzie dobrze żyło xD


Nie rozumiesz jak działa gospodarka, prawda? Miłego jedzenia tynku ze ścian, kiedy twój szef #!$%@? zabawę w biznes w kąt. Również tym najbiedniejszym, o których jesteś tak spokojny, którzy będą musieli zmierzyć się z przerzucalnością podatków, co dla Ciebie musi by już kompletnie abstrakcyjnym terminem. I nie nazywaj mnie robakiem, bo to Ci nie dodaje ani grama merytoryki.