Wpis z mikrobloga

Przy okazji wyborów naszła mnie refleksja, że swego rodzaju 'ciszę wyborczą' i knebel na ustach mają piłkarze naszej reprezentacji. Nikt nic głośno nie powie, trwa trochę zabawa w #bazarek gdzie ten coś niby ponażeka, Robercig wymownie ominie dziennikarzy i od pewnego czasu wygląda to już trochę na szopkę... a nad wszystkim czuwa Rudy cenzor który krytykować nie pozwala, bo będzie nagana...
#wybory #reprezentacja #pilkanozna #boniek
Pobierz
źródło: comment_kqbzdQmp1RNIErGEKOh4FMzLrJu5nCTR.jpg
  • 12
@FantaZy: A mi sie wydaje, ze naszym pilkarzom za bardzo uderzyla woda sodowa do glowy i mysla, ze sa jakimis gwiazdorami, ktorym Ronaldo powinien przynosic trykoty z pralni.
Moze dobrze, ze dostali Brzeczka i moze dlatego wlasnie Boniek im go dal, by ich jakos poustawial do pionu i zrobil ze zbieraniny osobnych gwiazdeczek cos w rodzaju zespolu? I moze wlasnie to wielmoznych mosci pilkarzy boli. Wcale bym sie nie zdziwil.
Na
@dzikireks: ale zdajesz sobie sprawę, że to jest właśnie robota wuja żeby że zbieraniny przyzwoitych, dobrych i jednego wybitnego piłkarza stworzyć drużynę? Jakoś za Nawałki się dało, a w większości to są ci sami piłkarze którzy kiedyś cieszyli sie z przyjazdu na reprezentację i grania razem. Teraz Brzęczek wprowadził konflikty, podziały, kumoterstwo i totalny chaos jeżeli chodzi o taktykę i właśnie dlatego powinien dzisiaj wieczorem polecieć. Trzymam dzisiaj kciuki za Czarnogórę,
@jacas: no nie powiem, by za Nawalki sie dalo, bo jakby sie dalo, to ostatni mundial by nie wygladal jak gra trzecioligowego zespolu, gdzie nasze "orly" dzielily sie na takie, co staly, lezaly albo sapały.

Nawalka odszedl, bo kompletnie zawiodl podczas mistrzostw swiata. Wydaje mi sie, ze ta katastrofa to byl wlasnie poczatek i efekt zarazem gwiazdorskich nastawien umyslow w naszych grajkach.

Na poczatku, gdy nie byli zajeci instagramami i zdjeciami