Wpis z mikrobloga

Hmm, upadł mi telefon i nie włącza się ekran. Telefon działa, bo przychodzą powiadomienia. Twardy reset też chyba działa, bo coś robi po przytrzymaniu przycisku głośności i wyłączania.
Czy mogę coś jeszcze spróbować, czy raczej ekran kaputt?
Najgorsze jest to, że nie bardzo działa też dotyk, i nie bardzo mogę połączyć tel z kompem żeby zgrać sobie zdjęcia itp :(
#telefony #android #kiciochpyta #samsunga7
  • 9
no to mowie, zobacz w necie jak sie wchodzi w tryb recovery, wejdz w niego przyciskami, pewnie nie zobaczysz nic na ekranie i nie uslyszysz bo recovery nie ma dzwieku ale jesli zrobisz prawidlowo to na stowe wejdzie, wtedy wtyknij do kompa ale wczesniej zainstaluj paczke driverow do adb, wtedy wchodzisz do folderu z aplikacja adb, wpisujesz sobie w pasek adresu folderu cmd (taki trik na otwarcie w tym katalogu) wpisujesz adb
no, ja ide sobie pograc, ale gdyby ci sie jakims cudem udalo wejsc w shell to wpisuj ls zeby sie zorientowac w katalogach i poszukac storage/0/sdcard/ cos takiego mniej wiecej, chodzi o dostep do pamieci urzadzenia, jakbys to ci sie jeszcze udalo to juz wgl cudenko bo wtedy wychodzisz z shella wpisuje exit i piszesz
adb pull sciezka/* c:/KATALOG (tworzysz sobie najpierw)