Wpis z mikrobloga

@el_Maestro: wartość majora polega tylko i wyłącznie na triggerowaniu Konona, a że go triggeruje niemal każdy to jestem spokojny, bardziej się obawiam, że wkrótce Mazur przedawkuje mleko i się skończy oglądanie.
  • Odpowiedz
Ja tam liczę na to że major już z choroszczy o własnych siłach nie wyjdzie. Ale wiem też ze on nawet tam nie pójdzie.
  • Odpowiedz
@el_Maestro: Ale co to za pytanie? Kur przygarnął szczura, jak zdechnie to załoba tygodniowa a potem pojawi sie inny zul i bęedzie to samo co teraz, zapominacie ze to Kononowicza Universum Struś zniknie pojawi sie ktoś inny. Dopóki Knur zyje to on jest głowa i szyją universum a nie jakieś poboczne menele
  • Odpowiedz
@ChwilowaZielonka: Trochę jest w tym racji ale nie do końca, bo szczur już tak długo jest ważną częścią uniwersum i współlokatorem Konona, że (cokolwiek by o nim nie powiedzieć) stał się istotną częścią uniwersum. Na lepsze czy na gorsze - na pewno wraz z jego odejściem wiele rzeczy na szkolnej się zmieni. Stąd moje pytanie, jak wy to widzicie w przypadku absencji majora na szkolnej.
  • Odpowiedz
@el_Maestro: No ja to widzę tak, tydzien załoby a potem to co było zawsze to knur jest glownym aktorem tego absurdu a nie wpierdlajacy breje przecpany narkoman, wszystko bedzie dobrze i to tyle Struś nic do uniwersum nie wnosi i bedzie tylko lepiej jak zdechnie (nie zycze mu tego) ale jak nie umrze to sie nie wyprowadzi xD
  • Odpowiedz
@el_Maestro: Uniwersum to Knur. Szczurzy ćpun to tylko dodatek uzupełniający to wszystko. Uniwersum istniało zanim nitrus przylazł na S17 to i będzie istnieć dalej bez niego.
  • Odpowiedz
@el_Maestro: tak naprawde major zniszczyl psychicznie prezydenta i gdyby nie on to szkolna by byla 100 x ciekawsza nie liczac afer w ktorych major jedzie po prezydencie jak po szmacie po mopru i tak dalej itak dalej

a nwm czy ciekawiej by teraz nie bylo bez narkotykarza bo konon jak by byl taki jak w 2006 przed zniszczeniem psychicznym to by na pewno ciekawsze rzecZy sie dzialy
  • Odpowiedz
@el_Maestro:

szczur już tak długo jest ważną częścią uniwersum

Nie do konca. Zaczal sie pojawiac na filmach od wiosny 2016r, a od przynajmniej 1.5roku (od kiedy zaczal robic lajty) nic juz do uniwersum nie wnosi, a wrecz je hamuje. Daje to zatem, jedynie niecale 2lata wspoltworzenia Szkolnej, co wobec 13letniej kariery medialnej Prezydenta, jest jedynie niewielkim epizodem
  • Odpowiedz
@el_Maestro: Ja bym oglądał na początku tylko ze względu na expose wspominające j00ra i atakujące służbę zdrowia bandycką i morderczą. Wtedy lajt pogrzebowy byłby hitem, wystawić zwłoki j00ra w salono/sypialni i kasa wpadać będzie jak szalona, to że by nie dziękował nic nie zmieni bo przecież i tak prawie nie mówi niczego na lajtach.
Wyobrazcie sobie taki lajt z ciałem j00ra na wersalce, a następnego dnia procesje na Szkolną gdzie Kśiek
  • Odpowiedz