Wpis z mikrobloga

@infidel92: no muszę powiedzieć, że mamy już prawie ćwierć października... a ja nadal ani raz nie biegłem w masce. Owszem, raz czy dwa się zdarzyło że poziom PM10/PM2,5 przekroczył 100% - no ale to było może raz. A tak to maksimum rano to jest 40-50%, a widzę że bardziej na północ ode mnie już zaczyna iść w górę.
Może faktycznie zakaz przyniesie efekty? Oby!

Bardzo bym chciał, by się okazało, że
@Juzef: nie będę ukrywał, jestem tylko laikiem w tym temacie, po prostu widać różnice, sugerujesz że zielony Kraków drugi dzień z rzędu to czysty przypadek? silniejszy podmuch wiatru? stwierdzam tylko że ewidentnie na mapie czujników PM Kraków się wyróżnia, a nie przypominam sobie żeby taka sytuacja miała miejsce rok temu.
@infidel92: gdzieś Ty wyczytał co ja sugeruję? Dopiero w tej chwili dostrzegłem, że chodzi Ci o zielony Kraków a nie syf dookoła.
Kilka dni temu był czerwoniutki – oczywiście wtedy zostało to skrzętnie przemilczane. Teraz jak pasuje pod tezę to pewnie jutro będzie na czołówce Wyborczej i innych mediów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale #!$%@?ąc od tego. Ja w żadnym punkcie nie kwestionuję, że syf z domowych
Juzef - @infidel92: gdzieś Ty wyczytał co ja sugeruję? Dopiero w tej chwili dostrzegł...

źródło: comment_GD3tDZpsEvDsiQ27AMYCHTneAmc2z28s.jpg

Pobierz