Wpis z mikrobloga

Mireczki z tagu #rajdy

Poszukuję opony z homologacją drogową na mokre warunki - niekoniecznie deszczowe. Trasy biegną wśród lasów, głównie pod górkę, pełno liścii, syfu i innych tego typu rzeczy.

Temperatura ok. 10-13 stopni - tak przewiduję. Może być nawet zimniej, ale wątpię że cieplej. Także będzie potrzebne coś miękkiego, tak aby po naciśnięciu palcem, ten palec się zatapiał - wiecie o co chodzi.

Rozmiar 17 lub 18 - nie szersze niż 235-ki.

Co polecicie? Mam kilka typów: Extreme VR1, DMACK DMT-RC, Toyo R1R, Michelin R21 (nie za bardzo odważnie?). Co polecilibyscie z tego zestawienia lub co jeszcze proponujecie? Podstawa to miękkość opony, bo jak guma jest twarda, to najlepszy bieżnik nie pomoże.

Pozwolę sobie zawołać @SpalaczBenzyny, bo wiem że kiedyś jeździłeś na torze na spoko deszczach i może znasz coś dobrego na powyższe warunki?

#rajdy24 #rajdysamochodowe #oponydosportu #sport #sportmotoryzacyjny #motoryzacja
u.....d - Mireczki z tagu #rajdy 

Poszukuję opony z homologacją drogową na mokre war...

źródło: comment_PuebXWRuTNTG86SqKIuLaXSTA7JwgS47.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kokotko: dawno temu faktycznie tak było i pamietam, że polecano tę oponę. Ale od tamtego czasu wiele się zmieniło.

@mlodyteam: chyba wezmę VR1 na najmiększej mieszance (czyli W3, tak?). VR3 zbyt deszczowa, a wątpię, żeby było aż tak mokro + deszcz. Najwyżej będzie kropić + jakieś pojedyncze kałuże, to chyba VR1 sobie poradzi? :D

Może wiesz, gdzie kupię jakiś konplecik w fajnym stanie w rozsądnej cenie?
  • Odpowiedz
Najwyżej będzie kropić + jakieś pojedyncze kałuże, to chyba VR1 sobie poradzi? :D


@uzalezniony_rwd: poradzi :)

Może wiesz, gdzie kupię jakiś konplecik w fajnym stanie w rozsądnej cenie?


@uzalezniony_rwd: musisz poszukać. Dawno nie kupowałem, ale na stronie producenta masz odnośnik do sklepu :)
  • Odpowiedz