Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1366
6 tydzień w szpitalu. Dopiero mam siły pisac. Bieganie wcale nie jest takie zdrowe jak mówią. Biegłem w półmaratonie i przed meta udar.
3 tygodnie roślinka
Serce, nerki, wątroba nic nie pracowało, obrzęk mózgu, rozpad mięśni. Teraz czas na rehabilitację. #bieganie #szpital #rehabilitacja
Pobierz piperek - 6 tydzień w szpitalu. Dopiero mam siły pisac. Bieganie wcale nie jest takie...
źródło: comment_hgpX3owUx2EN1LzsIkx84v6HV3ijWPWG.jpg
  • 117
Bieganie wcale nie jest takie zdrowe jak mówią.


@piperek: Maratony to już prawie bieganie wyczynowe. Straszny wysiłek, współczuję. Od wielu lat organizuję takie imprezy i wśród uczestników zdarzyły się raptem dwa niegroźne udary u starszych ludzi. Jak byłeś przygotowany? Ile masz lat?
@piperek: Biegłem razem z Tobą i od tego czasu zastanawiałem się, czy z tego wyjdziesz. Myślałem, że miałeś tylko udar cieplny i niepokoiło mnie, że w śpiączce ponad tydzień, dobrze że nie skończyło się gorzej.

Napisz proszę (gdy będziesz się lepiej czuł), co dokładnie się stało - nie sądziłem, że zwykły udar cieplny może mieć takie konsekwencje!

Sam dopiero przed startem zorientowałem się, że zapomniałem kremu z filtrem i biegłem bez