Wpis z mikrobloga

Mireczki pograłem sobie pare dni temu kilka godzin na battlenecie, dzis przenioslem konto na steam i po zalogowaniu mam itemy bazowe 750power, juz nawet więcej. O co chodzi? Nie miało być tak, że ludzie bez kupionych dodatków mogą mieć max 750 power? Czemu od razu wrzuciło mnie na 750 power, co z progressem 0-750? #destiny2 #gry #steam #battlenet
  • 7
@be_ast: Też mam na wszystkich postaciach 750 power, zrobiłem nową postać i też zaczyna z 750, i nie bardzo rozumiem co z tą starą kampanią, usunęli ją?
Jestem ciekawe czy kompletnie nowe konta też zaczynają od 750.
@be_ast Nie ma już drogi od 0 do 750. Teraz każdy zaczyna od 750. Zamysł jest taki, że dzięki takiemu poziomowi na starcie masz dostęp do wszystkich aktywności zawartych w Destiny new light i w dlc forsaken +3 sezony (jeśli zdecydujesz się na kupno tego dlc, bo tego dodatku i 3 sezonów nie ma w darmowej wersji), oraz od razu będziesz mógł grać z ludźmi, którzy grają od dawna w Destiny. Jeśli
@grzsci: a co z contentem który było trzeba zrobić aby wbić te 750? jest cały odblokowany ale nie muszę go robić? i jaki jest obecnie najwyższy poziom power? dla graczy f2p nie jest chyba taki sam jak dla tych którzy mają najnowszy dodatek? nie rozumiem trochę tego

edit: teraz jako jedyne zadanie do zrobienia pokazuje mi: udaj sie na ksiezyc(kup shadowkeep) wtf:/ a chcialem sobie progresowac od 0, bezsens totalny
@be_ast: Nowe Światło Ogólne

Poziom mocy obecnego sprzętu wszystkich graczy zostanie ustawiony w momencie startu na 750. Wszystkie nowe postacie rozpoczną grę z mocą na poziomie 750
Kuźnie Czarnej Zbrojowni, Gambit, Gambit Prime, Rozliczenie oraz Menażeria dostępne są teraz dla wszystkich graczy
Lochy najazdów Lewiatan, Pożeracz Światów oraz Iglica Gwiazd dostępne są teraz dla wszystkich graczy
Wszyscy gracze mogą przejść do gry swobodnej we wszystkich miejscach docelowych, w tym na Księżycu