Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy ktoś pro pomógłby mi trochę z tą frustrująca grą? Mam taki problem, że w każdym meczu mam z 15 strzałów z czego 0 skutecznych, obrona u mnie nie istnieje, po prostu się rozbiega a przeciwnik zawsze wali na pustą bramkę, natomiast jak ja strzelam to zawsze bramka przeciwnika zamurowana. Może to po prostu mój skład jest #!$%@? i powinienem coś zmienić, albo #!$%@?ć wszystkich i skleić coś nowego? Nie ważne co ustawię w wytycznych, moja obrona i tak wesoło sobie siedzi na połowie przeciwnika. A może pokombinować coś z formacją? Mój bilans to 8 div i ok. 15:7:18 :/
#fifa20 #fut
źródło: comment_7Lq5cA4IW1p5NDFIYNwTgrPiX8XT36jP.jpg
  • 12
@s3ndr0: Skład masz ok, po prostu musisz sie nauczyc grac w obronie bo jezeli samemu nie ogarniesz to wlasnie tak sie bedzie dzialo ze zawosnicy ci sie rozbiegną. Jak nie kontrolujesz obrony to dziala ona DOSLOWNIE jak obrona w SB na najnizszym poziomie trudnosci.
@Rafixo: Mistrzu a masz jakieś pro tipy jak panować nad obroną? Tak samo czy masz jakieś pro tipy na odbieranie przeciwnikowi piłki? Mnie zawsze przeciwnik nachodzi że po prostu nie mam jak i komu podać bo tak mnie osacza, a jak ja biegam za nim to ma mnóstwo pola i zawodnicy mu się wysuwają? Może do tego jest jakiś klawisz żeby przywołać zawodnika??
@s3ndr0: Ja gram trzymajac zawodnikiem w obronie LT + RT i obiór piłki w odpowiednim momencie. Zanim sie dowiedzialem o tym to nie bylem w stanie zareagowac na ruchy przeciwnika i mnie mijali jak pachołka. Musisz grac bardziej z glowa, przewidywac mozliwy ruch przeciwnika i kryc go, nie wychodzic obrońcami zbyt daleko do przeciwnika z pilka bo powstanie luka dlugosci autobusu :/ pierw starac sie biegac defensywnymi pomocnikami. Wyczekiwac na dobry
@s3ndr0: 4-1-2-1-2(2) czyli wąsko, i od momentu jak ogarnąłem grę w obronie to dobrze mi idzie. Aczkolwiek w tej formacji nie wykorzystuje w pełni możliwości moich skrzydłowych i muszę przetestować sobie to samo ustawienie ale w wersji szerokiej.