Wpis z mikrobloga

Hej, kumpel planuje kupić PC'ta, dawno już przestałem nadążać za nowinkami komputerowymi i sprzętowymi. Czy jesteście w stanie rzucić okiem na propozycje zestawu PC od tego sklepu? Po krótkim poszukiwaniu już widzę, że niektóre ceny nieco wygórowane. Czy jak na te cenę, to byłby to dość dobry sprzęt do grania? (WOW, Fortnite z tego co kojarzę no i żeby uciągnął jakieś nowe gierki)
Ewentualnie widzę, że rozważa zamiast K.graf z listy na zdjęciu wstawić MSI GeForce RTX2060Ventus OC 6GB GDDR6
lub MSI GeForce GTX 1660TI gaming X 6GB GDDR6 (za kolejno - 1670zl lub 1460zl)

Jeśli ktoś bylby w stanie coś podpowiedzieć byłbym bardzo wdzięczny. Ewentualnie jeżeli ktoś niedawno składał kompa to z przyjemnością dowiedziałbym sie w jakim sklepie i co złożył oraz czy jest zadowolony : )

#pytaniedoeksperta
#kiciochpyta
#pcmasterrace
#skladamkomputer
Seiun - Hej, kumpel planuje kupić PC'ta, dawno już przestałem nadążać za nowinkami ko...

źródło: comment_c6nZ5jPnzVbg6HoyQFdvzOV0j4xwrrpO.jpg

Pobierz
  • 6
@Seiun: Ceny lekko zawyzone. Za tyle kupisz ryzena 3600 zamiast 2600. Reszta moze zostać, chociaz ja zamienilym ramy na balllistixy 3000cl15 i dołożył do najtanszej 2060super. No i ssd zamiana na 256gb albo 500 bo doplata jest niewielka a na 120 to system sie ledwo zmiesci.
@Seiun: uczulam na pole Gwarancja: 12 miesięcy to za mało. Minimum 24, optimum 36, a jak dobrze dobierzesz (droższy) sprzęt to i 60 miesięcy się da na większość komponentów.
@Ave2 dobrze prawi. SSD to już koniecznie 512 i to NvMe (6-7x szybszy odczyt), a grafika 2060 Super lub Radeon 5700.

No i jeszcze płyta główna jest tandetna... do RG4T przydałoby się coś full ATX i najlepiej nie od Gigabajta.
Odblokuj PW