Wpis z mikrobloga

@koroluk: Dom, przedszkole, wychowanie itp ergo skoro gówniak może przeszkadzać na codzień to raz na czas się nic neie stanie jak będzie "impreza"

Na gówniaki (nie niemowlęta) ale na biegające drące jape dzieci +3 jest paragraf... taki sam jak na tych od imprez. Zagłuszanie spokoju.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
I w sumie w drugą stronę też, jak komuś przeszkadzają głośne dzieci to niech #!$%@? na dom, trudno
@koroluk

Ale pięknie #!$%@? logikę w tym wątku. Co mnie obchodzi, że Ty nie umiesz zapanować nad swoim dzieckiem?

Twoje dziecko to Twój problem, a nie mój i innych sąsiadów.

Albo ma być zupełna cisza i uspokój kaszojada albo kompromis, że inni sąsiedzi też czasem mogą być głośno.

A jeśli nie, to parafrazując Ciebie: wyprowadź się do domku jednorodzinnego i tam niech Twój purchlak drze #!$%@?ę do oporu.

BTW Dziecko też da
Wszystko to zestawiasz z huczną impreza, która:

- jest planowana, mamy wpływ na jej zaistnienie;

dziecko też powinno być planowane...

- można ją robić zdalnie, po to wymyślono kluby i puby;

można planując dziecko mieszkać w domu zamiast bloku. Po to je wymyślono. Jak ktoś planuje dziecko i nie potrafi go wychować to niech #!$%@? z bloku.

- jest w #!$%@? uciążliwa, często się kończy wzywaniem policji, a nie słyszałem, by ktoś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dodins: Tym idiotom nie przetlumaczysz, to wykopki i do dzieci im jeszcze przynajmniej 10 lat, na razie zyja swoim beztroskim zyciem i przeszkadza im naturalny placz dziecka xD
@Czeggu: Gorsze są singielki ze zwierzakami( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam taką za ścianą. W weekend jak wstaniesz z dziećmi przed 10 to ona już #!$%@? w ścianę, bo tak do 10 najlepiej jakby nikt nie chodził bo ma lekki sen, a w pionie znowu ktoś miał gości i nie mogła spać.

Typiara w tygodniu się nie wysypia bo sąsiad z góry przychodzi około 22:00 z pracy i