Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Przymierzam się do kupna zegarka sportowego, głównie do #bieganie Koniecznie z funkcją muzyki. Niestety kompletnie nie wiem na co patrzeć przy wyborze :/ Jak na razie mam na oku dwa zegarki: #garmin vivoactive 3 music oraz forerunner 645 music. A może coś innego, jakiś #polar albo #suunto ... Doradźcie coś proszę :)
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ango199169: Amazfit Pace jak nie chcesz wydawać niewiadomo ile. Przebiegałem z nim rok - dopieprzyć by się zawsze można, ale za te pieniądze to igła sprzęt

No i jeszcze o Vivoactive music nie napisano.

Tak w ogóle to teraz jest promka związana z ING bank i kilka zegarków można kupić w ciekawych cenach (pic rel)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nohtyp_: cena nie jest najważniejsza, mogę dopłacić, jeśli ma to jakiś większy sens :) vivoactive 3 music wymieniłem w pierwszym poście, ale znowu gdzieś wyczytałem, że ogólnie zegarek "zamula" i dlatego wolałbym się dowiedzieć więcej od kogoś kto go używa :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ango199169: a to nie czaje jakiej porady oczekujesz bo skoro możesz wydać zarówno 40zl jak i 4000zł to wejdź na stronę z zegarkami , zaaznacz 'music', posortuj malejąco po cenie i kupuj pierwszy od góry√♪