Wpis z mikrobloga

Pozdrawiam wszystkich, którzy kupują wycieczki przez biura podróży, bo "tak jest dużo wygodniej i nie muszą się niczym martwić" xD

https://www.rmf24.pl/fakty/news-neckermann-polska-oglosilo-niewyplacalnosc-sprawdz-numery-te,nId,3222553

Najtrudniejsza jest sytuacja turystów przebywających obecnie w Tunezji, Turcji i na Majorce: są "wyrzucani z hoteli albo aresztowani w hotelach"


#podroze
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@4kroki: Już dawno zauważyłem, że najlepiej jechać na własną rękę. Wynajem pokoju przez Booking i jazda, taniej i pewniej. Plus można np. pierwszy tydzień spędzić w jednej części kraju a drugi w innej omijając szerokim łukiem miejscowości typowo turystyczne z zatłoczonymi hotelami, ja tak wolę.
  • Odpowiedz
@4kroki: ten kij ma dwa końce - za 500zł allin w grecji z przelotem na osobę bym nie złożył ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więcej w tym czasie wydałbym na paliwo, żarcie i prąd w chacie xD
  • Odpowiedz
@4kroki: no rok temu w maju za tyle lecialem, w czerwcu rodzice za 680zl - tylko ze w lepszym hotelu i w lepszym terminem. Lasty bywają w takich cenach, przejrzyj sobie wakacyjnych, f4f i inne serwisy
  • Odpowiedz
@4kroki: Dużo można porównywać, czy lepiej przez biuro podróży czy samemu. Zależy od osoby, okazji i wielu okoliczności. Na przykład rok temu płaciłem 1140 zł za 8 dni all inclusive na Krecie. Nie musiałem się niczym przejmować, a cena za takie wakacje śmieszna. W tym roku do Albanii za 1700 zł, niestety duży koszt, ale już ciężej było w tym roku z lastami.

+ fajny avatar :D
  • Odpowiedz