Wpis z mikrobloga

@Niebieski_mazak: W sumie w porównaniu do klasycznych wersji są nieco droższe. Ogólnie sama tkanina typu French Velvet wysokiej jakości jest całkiem droga i używa się w Polsce do wyrobów sof itp, jednakże to wszystko co importowane z Chin raczej aż takiej jakości mieć nie będzie choć widziałem kilka na żywo i prezentują się całkiem przyzwoicie.
  • Odpowiedz
@meblujdom_pl no różnie bywa z tą jakością z chin, sam mam krzesło wyprodukowane w Chinach, kupiono je 10 lat temu albo może i więcej, kosztowało jakieś 150 złotych a może nawet nie, oczywiście mówię tu o krześle obrotowym, pokryte było taką zwykłą na pierwszy rzut oka szmatą, ale nie podarła się ani nie wytarła przez 10 lat mimo codziennego korzystania po kilka godzin, rok temu zmieniłem obicie bo tamto było dosyć poważnie
  • Odpowiedz
jednakże to wszystko co importowane z Chin raczej aż takiej jakości mieć nie będzie


@meblujdom_pl: według mnie to jest tylko kwestia sprawdzonej fabryki i przede wszystkim ceny. Jest na rynku kilka modeli krzeseł, które są ściągane do Polski na potęgę, a różnica cenowa pomiędzy poszczególnymi wersjami (tego samego modelu) potrafi być bardzo duża, według mnie tę różnicę widać również w jakości, niestety ciężko taką lepsza jakość w wyższej cenie sprzedać przez
  • Odpowiedz
@meblujdom_pl: DOKŁADNIE to krzesło miałem na myśli. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak raz u znajomego usiadłem na Eamsie za 50 zł, to strasznie się bałem, że zaraz to #!$%@?, bo nóżki latały, gwinty plastikowe, dramat.
  • Odpowiedz