Wpis z mikrobloga

Analiza uczestników na dzień 19.09.2019
1. Mikołaj - No i pan Mikołaj. Klasycznie dominuje s---------y na wyspie. Wy mówicie 190cm, brunet, broda jak u modela z cosmopolitana aka koszmaru logopedy, znaczne umięśnienie? A ja mowie Mikołaj. Co najdziwniejsze w rankingach na aplikacji jest oceniany jako jeden z najgorszych, niebudzących zaufania i ogółem zaklepuje dół stawki. Ale co sie dziwić, elita siedzi tu, a k---y lajkują Damiana. Sparowany zostanie z nową
2. Blizniak który prawie umie mówić - klasyczny chad, bedzie para z Mariettą.
3. Blizniak który umie mówić - para z Adą. Wiele go nie było ale potencjalnie ma szanse coś wiecej ugrac
4. Agnieszka - cichodajka, trze p---ą na myśl o GigaMikołaju, mały potencjał dramowy
5. Łukasz - wszedł na bogato, szybko stłamszony nie rozwinie już skrzydeł. Wypada z gry
6. Sylwia - budzi zainteresowanie wyłacznie Bartka i to tylko wtedy gdy ma bonera i obniża wymagania. Zostanie z Bartkiem
7. Maciek - beciarz, spermochlip, kukiełka sexual herrasmentki Oliwi, bo zakonczeniu zwiazku w--------a
8. Monika(usiądź mi na mordzie) - archetypiczna kobieta budząca w samcach pożądanie. Na razie kampi przy Damianie, ale w przyszłym tyg wraca do Mikołaja, dokładnie w tym momencie gdy ten rozkreci relacje z Agą.
9. Ada - no prośba...
10. Bartek - spalony u obecnych uczestniczek, do momentu pojawienia sie nowej ktorą uda mu sie zbajerowac musi siedziec z milfem
11. Marietta - przygłupia, ale miła. Da się w-----ć niejednemu uczestnikowi
12. Damian - demon, p-----l, sługa szatana. Przygłupy na apce głosują na niego. Oczywiście najgorszy gatunek cwela, wzbudzającego współczucie u loch.Wyobrażacie sobie inbe jaka by byla gdyby to Mikołaj tak wysrał sie na loche?
13. Zgwałcona przez zaniechanie Oliwia - myśli że na garbie stulejarza Macka dojedzie do finału. Patrzac na statystyki z aplikacji jest na to duza szansa.
#loveisland
#loveisland
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach