Wpis z mikrobloga

Chciałbym mieć przyjaciela, z którym mógłbym gdzieś wyjść, spędzić czas, pójść coś wypić, czy zjeść.
Chciałbym dziewczynę, która również byłaby moją przyjaciółką. Mógłbym z nią obejrzeć film, przytulić, wesprzeć, czy być wspieranym.
Chciałbym zwyczajnie mieć te 2 osoby, dzięki którym czułbym się potrzebny. Może nie myślałbym wtedy o sobie, jako o ludzkim śmieciu, który tylko zabiera tlen? Być może byłbym wtedy szczęśliwy.

Ja nie zabiegam o niewiadomo co. Jedynie o to, by nie być samotny. Nie czuję się potrzebny. Życie dla siebie samego w dłuższej perspektywie z mojego punktu widzenia jest nudzące. Dlatego właśnie skrycie marzę, by coś się ruszyło w moim życiu. By działania, które podejmuje przyniosły efekt. #!$%@? w postaci ryjca upośledzonego goryla i elfa oraz głosu, jakbym miał penisa w buzi przygniotło mnie mocno. Upadłem i nie mogę się podnieść.
#przegryw #feels #stulejacontent #tfwnogf #depresja
Przychlast - Chciałbym mieć przyjaciela, z którym mógłbym gdzieś wyjść, spędzić czas,...

źródło: comment_lAaCSPhWoSHqoqBhaHZ9W5msbRxE6emK.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Przychlast: ciężko o takie osoby po 20 roku życia. Musiałbyś się w coś zaangażować. Pójść na koncert, do jakiegoś klubu gier czy coś, na planszowki. Tam się poznaje ludzi i to nie jest takie hop siup. Musiałbyś o nich zabiegać żeby więź między wami się utrzymała, potem już by było z górki
  • Odpowiedz
@Przychlast: No to czas na opowieść ku pokrzepieniu serc i ogórków :) W czasach dawnej młodości, czasach pomiędzy podstawówką a ogólniakiem, też tak miałem. Totalna pustka. Ale skumałem się z innymi "przegrywami"* i tak sobie robiliśmy rzeczy, które robią "przegrywy" - graliśmy w papierowe erpegi, nawet zespół sformowaliśmy i tłukliśmy black metal :D Także jest nadzieja, głowa do góry, wszystko będzie dobrze, prędzej czy później.
Może po prostu czas na
  • Odpowiedz
@Przychlast a to ciezko napisac czy ktos z twojego miasta jest zainteresowany powazniejsza znajomoscia niz wypad na piwo raz w miesiacu?

Ludzie serio nauczcie sie porozumiewac. Widzisz ze odrazu masz odpowiedzi ze ktos moze pogadac. Warto zwyczajnie dodac wpis w ktorym szukasz kolegi ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Przychlast: mirku, ale o wartości człowieka nie świadczy to ilu ma przyjaciół. Bo skoro teraz jesteś śmieciem, a jutro miałbyś 2ch przyjaciół to niebylbys nagle smieciem? Myślę, że żadnym śmieciem nie jesteś, ale może skup bardziej się na tym jak być szczęśliwy sam ze sobą, aniżeli z innymi ludźmi, a to wymaga wysiłku i ciężkiej pracy :)
  • Odpowiedz