Wpis z mikrobloga

To chyba moja najlepsza gra na Ironmanie do tej pory. Robiłem Prince of Egypt, ale przy okazji wpadło mnóstwo innych achivków. Ogólnie wyszła mi gra Florencja -> Toskania -> Egipt -> Arabia

Z ciekawych momentów to:
- Brazylia wywalczyła sobie niepodległość jeszcze w XV wieku i prawie do końca gry były dwie Brazylie z kulturą portugalską.
- Czechy dostały UP nad Hiszpanią, ale ta wywalczyła sobie niepodległość, jednocześnie robiąc z Czech niezły border gore xd
- Kilka lat po tym jak Czechy przegrały tą wojnę to dostałem nad nią PU i musiałem podbić kawałek Austrii i Wenecji, aby w ogóle mieć do niej dostęp, bo obydwa te kraje mnie nienawidziły, a bunty w Czechach wybuchały dość regularnie.
- Osmanie zostali przeze mnie tak osłabieni, że separatyści im rozsadzili całą europejską część i Grecja zaczeła zjadać inne świeżo wyzwolone kraje.
- Francja się chyba bałem atakować bardziej niż Osmanów, bo mieli sojusze z połową Europy, ale jak ich wciągnąłem w wojnę z Savoyem to kraj im się praktycznie rozpadł i boty zaczęły wypowiadać ciągłe wojny Francji, aż prawie nic z niej nie zostało.
- W HRE wygrała liga katolicka, ale jedynym krajem katolickim w HRE był Savoy XD

A no i grałem protestantami i z góry przepraszam za ten border gore xd
#eu4
SirKacperos - To chyba moja najlepsza gra na Ironmanie do tej pory. Robiłem Prince of...

źródło: comment_I6Pqx8s0oTZoOlfNPNowpONFKETldaAC.jpg

Pobierz
  • 2